Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit várjak?

Figyelt kérdés

Mostanság elkezdtem beszélgetni egy nagyon helyes lánnyal és szeretnék tőle komolyabb kapcsolatot is mindenféle hátsószándék nélkül. Én is szimpatikus vagyok neki és felajánlottam neki egy talit és azt mondta hogy nagyon is lenne hozzá kedve.:) Biztos tudja mire utazom és az lenne a kérdésem hogy mennyi talit várjak a csókkal? Tudom hülye kérdés de inkább lányokra lennék kiváncsi hogy Ők hogy vannak ezzel.:) Ő is komoly felfogású a kapcsolatok terén és ezért gondoltam hogy azért ha megcsókolom az nála is jelent majd valamit. :)

egyébként Én 20 vagyok, Ő 15 :) tudom kissé fiatal de egyáltalán nem éretlen vagy ilyesmi és nem kihasználni akarom :)



2012. ápr. 4. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:

hát nem kell ezt így pontosan megszabni,csak úgy spontán megcsókolod,ha úgy érzed,h eljött a pillanat.;)

addig pedig kedveskedj neki,éreztesd vele,h szereted,h számíthat rád,ilyesmik.:)

2012. ápr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem határozhatod meg, hogy a 3.randin megcsókolod. Úgyis attól függ, hogyan alakulnak a dolgok. Mi a párommal már az 1. randin csókolóztunk mondjuk én 20éves vagyok, ő pedig 22. Mindenképpen közöld vele, hogy nem akarod kihasználni, hanem tényleg komolyan gondolod. Ha a csókkal nem is, de a szexxel várjatok. :) 20/L
2012. ápr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Húú bocsi nem szexxel hanem szexszel :D:D -.-
2012. ápr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyonköszi a válaszokat :D éés igen tudom hogy nincs megszabva de gondoltam jobb kiírnom :)
2012. ápr. 4. 20:50
 5/5 A kérdező kommentje:
*ha
2012. ápr. 4. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!