Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A világválság ellenére is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A világválság ellenére is miért várják el a mai lányok, hogy a jövendő pasija már 30 évesen lakással, autóval és nettó legalább 170 ezres állással rendelkezzen?

Figyelt kérdés
Holott ha egy ember kijön kb 24-25 évesen egy felsőoktatási intézményből, akkor gyakran éveket vehet igénybe, még megfelelő átlagosan jövedelmező munkahelyet talál, ha az illető nem orvosként, gyógyszerészként, mérnökként vagy kelendő szakmában végzett. Sőt sokszor itthon nem is talál és menekül külföldre. Mégis a legtöbb lány elvárja, hogy már akkor legalább egy saját panelben éljen az illető (ne albiban), ami alapból is vagy 10 millió ft. Azt a 10 milliót meg nem igazán lehet 5 év alatt összeszedni, ha nem akarsz rögtön adósságtengerbe sülyledni. Mert a bankok ha hitelre veszel valamit, csúnyán megszívathatnak, ha nem tudsz törleszteni. Abból a 170-180 nettóból elmegy 30 kajára, 40 albira meg 10 ide-oda. Marad jó esetben 80-100 ezer ft-od. Az jó esetben is 5 év alatt 6 millió ft, ami édes kevés egy házra. De mondom ez a jobbik eset, mert a magyarok 70%-a tutira nem keres 180 nettót havonta. Tehát kezdőnek ez olyan 120 körül szokott lenni. Lányok nem túl nagyok az igények? Nézzetek már magatokba!
2012. márc. 5. 16:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem minden lánynak ez az igénye.

Ha a gazdag nő szeretne, venne őt házat. Ha szegény, akkor meg megért gondolom. Tudom, hogy a valóságban ez nem így működik.

De sokan azért szoktak összeházosdni, hogy kapjanak lakást ajándékba.

2012. márc. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem minden nő ilyen, hogy már 23 évesen szeretné a fenekét betenni egy 30-32 éves fiú lakásába. De a nagytöbbség sajnos ilyen, és a számuk heringmód gyarapszik. ezt tapasztalom lépten nyomon. Szerintem jó az ha egy pasinak 35-38 évesen vagy saját 15 milliós lakása, azelőtt a legtöbbeknek nem adatik meg. De a lányok zöme ezt valahogy érthetetlen módon mégis elvárja. Holott manapság munkát találni is nálunk a lehetetlen kategóriába tartozik. Nem véletlenül van annyi diplomás jelentkező Pesten egy utcaseprő állásra.
2012. márc. 5. 16:30
 3/14 anonim ***** válasza:

Én senkitől nem várnám el, hogy autója és lakása LEGYEN.

Igaz, a párom informatikus, van egy kicsi lakása, meg egy használt kocsija, de nem cserélném el egy Audis milliomosra.



:))



28/n

2012. márc. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem sem ezek az igényeim, sőt a barátnőimnek sem. Nem tudom hol keresel magadnak nőt, de ez nagyon durva általánosítás. Amúgy meg optimális esetben 21-23 éves korára befejezheti az ember a tanukmányait ha nem orvosnak tanul.
2012. márc. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
Nem igaz ám ez annyira, nekem megvan 22 éves létemre minden amit felsoroltál és mégsem érdekli a csajokat ez, nem foglalkoznak vele, nem számít szinte semmit. És diplomásként már kezdőként olyan 200-250e -t simán keresel szinte bárhol.
2012. márc. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Van egy ismerős csajszi aki pont ilyen,igazi pióca,csak olyan pasi kell neki aki diplomás és a felső tízezerhez tartozik.Más barátja még nem is volt,de valamiért egyetlen kapcsolata sem tartós és mindig őt dobják,pedig jó csaj.Valószínű átlátnak rajta,vagy nem tudom.
2012. márc. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
77%-os. Elmész te a francba. Kezdőként 200 at? Hol? Biológusként végeztem és nem informatikusként te tuskó. Ők lehet annyit kapnak, de én 120 nettót kezdőként. 19 évesen kezdtem az egyetemet mint a legtöbben és 24 évesen végeztem, mert 5 éves volt. Lehet aki azt írta, hogy 31 évesen végez, az valami másra járt és nem egyetemre. Tehát az nem lehetséges,hgy ha 19 évesen kezdesz, akkor 21-22 évesen befejezed. Ez csak nálatok meg a mesékben van.
2012. márc. 5. 16:50
 8/14 anonim ***** válasza:
Kedves 77% os válaszoló! Ne csak Budapestből vagy egyéb városokból indulj ki.Vidéken 80-90 ezres fizuk is vannak a diplomásoknak
2012. márc. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"optimális esetben 21-23 éves korára befejezheti az ember a tanukmányait"

Azért mondjuk a PhD még legalább 3 év az 5 éves képzés után. Az már ~26-27 éves kor. Persze nem kell mindenhez tudományos fokozat, sőt sok szakmában már dolgozik is az ember mellette.


Amúgy én sem várom el, hogy xyz dologgal rendelkezzen valaki. Lehet, hogy rossz helyen keresel lányokat. A diszkóban meg a bulikon engem nem fogsz megtalálni.

2012. márc. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, hogy a Phd az 3 év, de oda bekerülni majdnem egyenlő a lehetetlennel. Elvégezni meg inkább 4-5 év alatt lehet. Phdvel meg legjobb esetben főleg a felsőoktatásban, vagy kutatóként szoktak.
2012. márc. 5. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!