Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki ha kisebb kezdeményez? (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha kisebb kezdeményez? ( sürgős segítség kéne )

Figyelt kérdés

Szerintetek gáz lenne ha elhívnék egy nálam 3 évvel idősebb fiút sétálni ?

Facen rengeteget beszélünk és egy közösségben is élünk ...

Tegnap feljött a szó hogy facen olyan jókat beszélünk, személyesen pedig még alig váltottunk komoly témákról szót...

Tehát arra gondoltam hogy elhívom sétálni ...

Szerintetek ?

lány 15 :)


2012. ápr. 5. 16:52
 1/7 anonim válasza:

1.: község nem közösség (ez mellékes)

2.: én úgy gondolom, hogy nem az a gáz, hogy ha a fiatalabb kezdeményez, hanem az, ha a csaj. ha tetszik akkor próbálj "véletlenül" találkozni vele az utcán, de nekem ez furcsa. :/ persze ez csak egy vélemény...

2012. ápr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne hívhatnád el?????????


28/n

2012. ápr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem egyáltalán nem gáz

18f

2012. ápr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Siettem :))



Nem tudom félek ....



Hát jó .... :)

2012. ápr. 5. 16:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is a fiúnak kell kezdeményeznie,de az hogy elhívod sétálni még nem olyan nagy dolog mintha egy idegenhez mennél oda.Úgyhogy szerintem nyugodtan,pláne ha már beszéltetek is róla.De arra vigyázz,hogy ne legyél túl nyomulós,várd meg amíg ő közeledik hozzád.
2012. ápr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ezt nem feltétlen kell kezdeményezésnek venni. ez csakegy séta. :D ha randira megy valaki akkor kell a fiúnak kezdeményezni, bár ez sajnos a mai világba ritka. :/
2012. ápr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elhívhatod, azzal semmi gond... de talán a 3 év egy kicsit sok. 18 évesen ő már sok mindent szeretne, ami neked még nem lenne jó.
2012. ápr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!