Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi. Milyen témákkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi. Milyen témákkal álljak fel a lány felé?

Figyelt kérdés
Mind ketten 14 évesek vagyunk és már 2 hónapja chatelünk egy oldalon szóval eléggé kiveséztük már egymást minden féle kérdések terén így nem tudom mivel álljak elő az első randin ami holnap lesz(eléggé ismerjük egymást sőt túl jól is és ha lehet ezt mondanom pár igazából párkapcsolatban is vagyunk csak most találkozunk előszőr...) :S Sürgős lenne nagyon, légyszi gyorsan válaszoljatok ha tudtok :S előre is köszi :) (idióta válaszokkal légyszíves kíméljetek...)

2012. ápr. 5. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
a 2 hónap alatt neten keresztül nem lehet kivesézni mindent...beszélgessetek olyanról ami mindkettőtöket érdekel. bármiről. én pl. a zenére, a filmekre vagyok vevő...ez kimeríthetetlen téma. :D de akár a kajákról is meg a fociról is tudok beszélgetni a lényeg az hogy azzal az illetővel történjen aki nekem akkor a legjobban számít. de ha igazán nincs miről beszélni az régen rossz... képzeld el ha 5éves párkapcsolatba él valaki és elviszi a csaját vacsizni nem tudnak majd miről beszélgetni, mert mindent megbeszéltek már?? :D bármivel elkezdhetitek utána úgyis jön az ichlet.;) meg élőbe sokkal másabb mint chaten. 14/L
2012. ápr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad van és köszi a választ de igazából az a baj hogy a lány nem egy társasági ember szóval kicsit nehéz rávenni hogy beszéljen ezért akartam valami olyat amitől elkezd fecsegni és nem csak én beszélek ő meg bámul rám... szóval igen de köszi és van egy pár ötletem de mivel optimista vagyok...MENNI FOG :D
2012. ápr. 5. 21:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugdíj, disznóvágás, Etiópia szociális helyzetei, a kenyér összetétele, időjárás jelentés, stb.xdd
2012. ápr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!