Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akivel tök jól eldumálunk facen, tetszünk egymásnak, és már 3 talit beszéltem le vele de egyikre se jött el, az elsőnél azt mondta elfelejtette, a másodiknál azt hogy tudhatnám hogy elfelejt mindent miért nem írtam neki százszor, a harmadiknál ez a beszélgetés folyt le:

Ő:Nincs szükségem senkire .. Most.

Én:nem tudom mi a baj, de hadd hogy segítsek, bizonytalan vagy megértem csak szar a várakozás, nem bízl bennem megértem szar a világ és úgy érzed nem bízhatsz senkiben, de vannak akikban igen és nehéz elhinni hogy vannak emberek hogy annyira szeretnek valakit hogy meghalnának érte, de vannak ilyen emberek ha kevesen is de vannak

Ő:Legyen vasárnap 3kor ferenciek. Ott leszek.

és nem jött el :SS


2012. márc. 31. 23:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szerint lökd le egy nagyon mély szakadékba... az ilyet de utálom!
2012. márc. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
_Te_ miért hagyod, hogy csinálja?
2012. márc. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Miért szerinted mit tegyek?

De amúgy most ott vagyok hogy lesza_rom ha hiányzom neki ír majd, ha meg nem akkor meg jól tettem hogy lesza_rom

2012. márc. 31. 23:34
 4/12 anonim ***** válasza:
Pontosan erre akartam utalni. :)
2012. márc. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 MolotovPunk ***** válasza:

1.Felejted el a facebookot.Gáz oldal.Kártékony dolog,amit jó pár ember ott művel,ahogy látom veled pont ezt ette az a csaj.Jót nevet most rajtad valószínűleg.


2.Ne állj szóba többé a csajjal.Töröld.

2012. ápr. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az szép! De kis gusztustalan pics@...

Szép dolog, hogy ennyi esélyt adsz neki, de hülyét csinált belőled. Ezek után én nem állnék szóba vele a helyedben. Én 1x max elfelejtem (volt már ilyen, mert rengeteg problémám van de tényleg), de másodszorra tuti odafigyelnék. Szerintem csak kamuzik.

Mi fogott meg benne ennyire, hogy képes vagy ennyire ragaszkodni hozzá? Néha nem értelek titeket.

24/N

2012. ápr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de iszonyat nagy papucs vagy szerintem.. ://

Amúgy a csaj valami hülye nő lehet, ha így leszar. Ha fontos volnál neki, akkor eljönne. Legalább a második talira. Szerintem nem jössz be neki külsőre. Okosabb lány kell neked..

2012. ápr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az fog meg benne hogy pontosan ugyan olyan zenéket szeret mint én, meg persze szép is :D
2012. ápr. 2. 17:13
 9/12 anonim ***** válasza:

De naív vagy... Szomorú!

Egyáltalán biztos vagy benne, hogy saját képet tett ki? :D


Valahogy így folyt le a beszélgetés, mi:

Te: Kedvenc zenéim, lássuk csak... Nightwish, Nirvana, Green day...

Ö: Beszabehu! Nekem is!

Te: Jé, még egy közös dolog bennünk...


Facebook?? Nem azért, de a billentyűzet helyett, én inkább a nőt szeretem fogni. De hát ki-hogy van vele...


Nah, ez neked való: [link]

2012. ápr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Rendes vagy...tényleg amit irtál neki, de nekem ha ilyen irna egy pasi menekülnék rögtön..valahogy az ilyen érzelgős..érzelmileg ránehezedős természettől..szövegektől ...na egy szóval nagyon nem tetszik

de ki milyen lelkületű.

Szerintem ne "erőszakoskodj" nála, ha akar találkozni ír...nem kell mártíroskodni ilyen szöveggel hogy "hogy annyira szeretnek valakit hogy meghalnának érte" juuj

24 L

2012. ápr. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!