Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznál egy cigány személlyel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznál egy cigány személlyel?

Figyelt kérdés

Éppen döntéshelyzetben vagyok... kíváncsi vagyok mit gondolnátok erröl. Én úgy érzem nem jó ötlet, de nem tudom mit tegyek.


17/L



2012. ápr. 7. 22:00
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
69%
hát nem...fújjjjj
2012. ápr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
76%
tutinem
2012. ápr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
73%
Nem.Jólérzed,nemjó ötlet.
2012. ápr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
70%

NEM, NEM NEM NEM ÉS NEM.

Ilyen gondolatnak még csak meg sem szabadna fordulni a fejedben. Keress inkább egy értelmes magyart.

2012. ápr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
77%
Biztosan sűrűbben tapintanám ki a pénztárcám... Fémet mindenesetre ne viselj közben!
2012. ápr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
80%

ha cigány lennék, akkor igen. :D

de nem vagyok, ezért nem!

2012. ápr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
67%

én is így vok most, bár nem teljesen roma, nem is nagyon látszik rajta, viszont állati szép, dögös, és így neten normálisnak is tűnik.

én biztosan találkozok vele.

ezt neked kell eldönteni, hogy mennyire zavar, meg mennyire kell ő neked ...

2012. ápr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
45%
én igen. nekem személy szerint k*rvamindegy hogy akivel vagyok milyen származású. volt már nem 1 cigány barátnöm de volt arab és fekete is. és jópár fehérrel sokkal rosszabbul jártam, sztem nem ezen múlik. ( bár tény hogy lányoknál másképp van és bennük lehet a para de akkor sem ezen múlik. ha semmi gáz nincs a sráccal de cigány akkor szard le hogy az lehet kellemesen csalódsz ;) )
2012. ápr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
66%
kedves 7es...előbb-utóbb előjön belőle a vér...és annak soha nincs jó vége.Ismerek egy pár félcigányt
2012. ápr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon jól érzed, rohadtul nem kéne forszírozni, hacsak később nem akarsz pórul járni.
2012. ápr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!