Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet megismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megismerkedni egy számomra ideális fiúval, akit még nem ismerek személyesen csak facebookon? (lent. )

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. Van egy 20 éves fiú, aki nagyon tetszik, de

nem ismerem személyesen, csak facebookon az ismerősöm

(egy suliba jártunk, nem tudom már, hogy ki jelölt be kit).

Nagyon tetszik nekem külsőre, és sokan mondták róla, hogy

nagyon aranyos fiú, jól bánik a barátnőivel és nagyon jó a

humorérzéke. Szóval teljesen oda vagyok meg vissza... :-) Egyelőre ez még nagyon plátói így, nem tudom, hogy

hogyan tudnám megismerni. Ráírni nem szeretnék, mert az

nyomulósnak vagy közönségesnek tűnhetne..Vagy ha esetleg

igen,azt hogyan kezdjem?

(a profilképemet like-olta, bár ez lehet, hogy nem jelent

semmit, de talán azt, hogy nem vagyok külsőre közömbös számára..bár nagyon utálom az ilyen 'social network'

dolgokat, hogy jaj, megbökött, be"lájkolt",stb..nem vagyok

ez a fajta lány.) Tanácsok, ötletek? Előre is köszönöm a normális válaszokat,

kellemes ünnepeket!


2012. ápr. 8. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
egy beszelgetest lehet kezdemenyezni ha mar rajta van a chat listadon. ha talalsz egy erdekes temat persze. utanna meg ra lehet terni a baratnos kerdesre is. ha a sracnak tetszesz akkor elobb utobb elhiv valahova!azzal nincs baj ha kimutatod a vonzalmad iranta, csupan ne eroltesd azt. engedd hogy o is tegyen majd lepeseket az iranyodba.
2012. ápr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el randizni. Dicsérd a képeit. Nyugodtan írhatsz neki semleges témában.
2012. ápr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!