Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Heló tanácsot szeretnék kérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heló tanácsot szeretnék kérni abban hogy egy lány egy darabig úgy csinált mintha bejöttem volna neki és a csaj nekem is bejön de nem nagyon foglakoztam vele nem tudom mért?

Figyelt kérdés
És most szeretnék vele foglalkozni egyszóval össze akakrok vele jönni csak nem tudom hogy hogyan kezem és mit csináljak, tudnátok ebben segíteni tanácsokkal?
2012. ápr. 8. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Hívd el a suli mögé és ismertesd vele szándékaidat.
2012. ápr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 damork01 ***** válasza:
odamész veszel neki fornettit rábaszol a seggére és már a tiéd is ,lehetőleg túros sütit vegyél ezzel is utalva h mi van a péniszeden
2012. ápr. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát kösz evvel nagyon sokat segítettél. :D
2012. ápr. 8. 23:07
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem járunk egy suliba.!
2012. ápr. 8. 23:09
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
A mai csajozós módszer 13-17 korosztály: Legyen le tolva a gatyád hogy az alsód fullosan ki látszódjon, Menny oda a csajhoz. Köszöny neki így: Cső g*ci mi a f*sz van?? Csaj már jól fog rád nézni ő is köszön. Ilyenkor jöhet a jól bevált túrhás köpés ívelten a csaj mellé.MOst figyelj ez össze tett: köpés után 180 fokba fordúlva kezedett pék lapátra formálva a csaj seggére ütsz úgy hogy a lábadat be rogyasztod és azt mondod hogy: ÁÁÁHHH YEAH de ezt rohadt mély hangon Majd a vissza csapó löketet tompítod egy ÁÁJJEE mondattal . Holnap már be is jelölt partnernek a facebook-on és meg van a csaj. Előny ha deszkázól, cigizel, piálsz, Drogozzól.
2012. ápr. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
csakannyi hogy az utolsó üzenete nem hülyeség, de a legjobban akkor jön be ha vasalt hajad van vagy esetleg sok ember látja és kicsit jobban megalázod a lányt és akkor nincs olyan, hogy nem cidáz le egyből :)
2012. ápr. 9. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!