Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség! Hogy szedjem fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Hogy szedjem fel?

Figyelt kérdés

Tudom, kb minden harmadik kérdés ilyen, de hogy szedjek fel egy lányt, aki nagyon tetszik? Tizedikes gimnazista vagyok, a lány pedig egy évvel fiatalabb nálam, most kilencedikes. Már elég régóta nem volt egy rendes párkapcsolatom, lehet, hogy ezért bénázok ennyit. Egy jó ideje már tetszik nekem, de nem tudom, mitévő legyek. Ő nem ismer engem, tehát nem szoktunk beszélgetni, nem járunk azonos helyekre szórakozni, vagy sportolni, semmi... Csak suliban látom egyszer-kétszer. De tudjátok, ez olyan első pillantásra dolog. Egyszerűen kell. Tudom, odamehetnék hozzá, hogy tetszik, stb. és elkérhetném a számát, de úgy vettem észre, hogy manapság (legalábbis a mi generációnk és korosztályunk) erre valahogy nem vevő. A legutóbbi csajt így próbáltam összehozni, de nem lett belőle semmi. A másik nagy gondom a facebook. Szinte mindig elérhető vagyok, mert csak megy a gépem. Ezen kívül olyan idegesítő, hogy még nem is ismerek valakit, de már tudom, milyen zenét, filmeket, tv-műsorokat szeret, miket olvas, kik a barátai... Én ezt nem akarom, én szeretném rendesen, a hagyományos módon megismerni, ami nem abból áll, hogy esténként csetelünk facen. Ezért természetesen nem is fogok ráírni, mert nem így szeretném csinálni. Csak nem tudom, hogyan. Köszönöm, ha elolvastad, és előre is köszönet a válaszokért! :)

16/f


2012. ápr. 9. 00:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Odamész megmondod neki hogy szimpi, fa..om nem nehéz beszélgettek pár napot facen vagy élőben stb odamész hozzá, aztán elhívod valahova ennyi nempara csak vágj bele.
2012. ápr. 9. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A lányok szeretik a vicces, magabisztos pasikat, szóval NE BÉNÁZZ! :D

Nem szabad nekiállnod azon gondolkozni, hogy "de mi van, ha elutasít?", ha nem teszel semmit, az egyenlő az elutasítással!


Odamész hozzá, mosolyogsz, és most figyely: Megszólítod! Ugye milyen nagy ötlet?! :D


"Szia! :) B vagyok. Ne haragudj, hogy csak így hirtelen... de lenne két kérdésem, amire értékelném, ha válaszolnál...:) Szóval? 1. Szereted a kávét (tea, forrócsoki, vodka(ez nállam bejön, de ha nem akarod látni, ahogy lehány egy harmadik személyt randi után, nem ajánlom)...)?

2.És lenne kedved meginni/nem inni velem egy kávét? :D

2012. ápr. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

P.S. Persze ez függ a stílusodtól is! Ha nem vagy egy kemény gyerek, nem beszély úgy, mer az nevetséges! !! !!!!!


Azért írd meg majd nekünk hogy sikerült... Nem fogyunk (nagyon) röhögni...Viccelek! :D

2012. ápr. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!