Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szedjem fel ha csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedjem fel ha csak a munkahelyén látom?

Figyelt kérdés

Van az egyik közüzemi szolgáltatónál egy sorszámadogató csajszi, kb 6 évvel fiatalabb mint én, és hát + tetszett, ma láttam meg.


Nem mondom, hogy szakadtul voltam öltözve, de divatmajom se vagyok gésagolyókkal a nyakamba meg hajbatűzött napszemcsivel.

Mondhatni úgy nézek ki mint egy őrült, mert totál nem szokványos a hajam, de a sablon frizurák meg egyáltalán nem állnak jól.


Kétszer elég rendesen összenéztünk, miután megkaptam tőle a számot amit úgy kértem mint egy külföldi :D épphogy 2 szót ki tudtam nyögni már úgy kérdezett vissza :D:D


Ahogy elnéztem szerintem az első komolyabb melója lehet, és még tuti, hogy otthon lakik.

És nyilván egyke, mert volt ott egy 6-8 év körüli kislány is, aki odament hozzá, és hát eléggé zavarba jött tőle. Nem igazán tudott mit kezdeni, a fárasztó gyerekkérdésekkel ;)


Nem akarom molesztálni meló közben, de ti mit tennétek?


2011. aug. 8. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:

próbáld meg elhívni meló után vlhová..


egyébként felsőbb beosztásban vagy mint ő?:D


me az imponálthatna neki am is a nőket megbolondítja a pénz..

2011. aug. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Dehogy, nem is ott melózok, ügyfélként mentem.

Amúgy nem vagyok iyeln vezető, ha erre gondolsz.


Réti Kojak vagyok, meg néha egyéni vállalkozó.

2011. aug. 8. 22:00
 3/3 anonim ***** válasza:
legközelebb odamész akk menj oda hozzá :D és mondd meg h meló után elhívnád ide-és oda.. ekkor. és megfelel-e :D
2011. aug. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!