Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki lenne ha így kérdezném meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne ha így kérdezném meg?

Figyelt kérdés
Ciki lenne ha simán megkérdezném hogy járna-e velem (lányról van szó) rosszabb esetben SMSben vagy yahoon
2012. ápr. 9. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát.. manapság már nem az, de szerintem személyesen illik az ilyet.
2012. ápr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem, ez lenne a normális, megkérdezni a másiktól mit szeretne..hagyd az sms-t és a yahoo-t, ez mindig jobb személyesen. Én lány vagyok, és egy ilyen sms-re talán nem is reagálnék...
2012. ápr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szemelyesen nem ciki
2012. ápr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem facebook-on kérdezd meg.az cool lenne.
2012. ápr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Személyesen kérdezd meg! Akár ezekkel a szavakkal is lehet, de azt majd a helyzet adja, lehetőleg akkor amikor vmiért nagyon örül neked. Pl mondasz egy viccet, vagy adsz neki vmi apróságot, vagy kettesben vagytok és látod rajta h örül ennek. Sok sikert! Nem a kérdés szavaitól függ a válasz, hanem az addig rólad kialakított képétől. (de ne feledd: SZEMÉLYESEN!)
2012. ápr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
peerszee mostmár ez a divat,SMSen vagy interneten.Hát én is lány vagyok,de ilyet inkább személyesen illik megkérdezni.
2012. ápr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem postagalambbal kérdezd meg, így romantikusabb.
2012. ápr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat ,csak arra voltam kíváncsi hogy ciki lenne-e vagy nem ,amúgy én is úgy gondolom hogy gáz ha smsben (vagy máshogy) kérdezném meg. Mindenképpen személyesen kérdezném meg(a postagalamb nem rossz ötlet:P )
2012. ápr. 9. 19:50
 9/11 anonim ***** válasza:
ha 10 éves vagy nem ciki így
2012. ápr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Erre még nem gondoltam, bár ez talán tényleg egy egyszerű és tiszta út lenne, félreértések nélkül, viszont személyesen tedd, ez télleg fontos. Lássa, hogy bátor vagy.
2012. ápr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!