Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kiszemelt srác azt hiszi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kiszemelt srác azt hiszi, pasim van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vannak fiúbarátaim is, nem csak lányok, és ezt sokan félreértik.. és kérdezgetik, hogy összejöttem-e xy-nal mert látott minket sétálgatni, vagy este a városban. De nem, néha egyszerűen csak jól érzem magam mert unom a lányok viselkedését, nyafogását... ennyi az egész. Na, a lényeg h a srác aki most tetszik azt hiszi, járunk az egyik haverommal, mert látott rólunk múlt héten Facebookon képet (én raktam fel, én hülye-.-) és azt hiszem emiatt nem lép felém... Mit tehetnék? :S Még 1x sem beszéltünk, eddig csak szemezgettünk, mosolyogtunk egymásra, lájkoltuk egymás face-es dolgait stb... 16/L
2012. ápr. 10. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! XY vagyok, szingli. Amúgy mizu?
2012. ápr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vedd le a képet. Hívd el randira. Dobd ki a cickód mikor elmész előtte.
2012. ápr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
mondd neki hogy nincs.bár ez elég macerás,nem tudok segíteni sajnos.
2012. ápr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az első válaszoló megragadta a lényeget. :)

Bár ha nem akarsz/mersz lépni, akkor rakj ki vmilyen nyavalygós posztot, hogy miért nincs még barátod ;)

2012. ápr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

első XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


18:54 de épp ez a baj hogy nem szoktunk beszélgetni, így meg nem ronthatok csak rá hogy "szia, mizujs? nincs pasim..." ://

2012. ápr. 10. 18:56
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi kreativitást! Egy barátnőd kottyantsa el a srác egyik haverjának, hogy épp szingli vagy, és tetszik is neked a srác... Tuti két órán belül tudni fogja.
2012. ápr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor viszont én is a "siránkozós" posztot javaslom:)
2012. ápr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És ki mondta, hogy meg meg azt, míg ő lép?
2012. ápr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!