Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A debreceni lányok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A debreceni lányok miért ilyen félénkek a neten való ismerkedésnél? Sorra ezt tapasztalom.

Figyelt kérdés

Itt is két lány is szó nélkül lelépett, megfutamodott mikor élő talira lett volna lehetőségünk. :/


Az egyik kitalált egy gyorsan kreált indokot, hogy miért nem jó neki mostanság, talán igaza van, de a másik csak úgy eltűnt, nem válaszolt a levelemre, amikor élő talit szerettem volna szervezni.


Most már tényleg el fogok költözni, ha ez tovább folytatódik. A dunántúli lányok bezzeg mind itt sírnak, hogy miért nincsenek arra felé olyan srácok, mint én és ezt nem én mondom, hanem több lánytól megkaptam már.


2012. ápr. 10. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
csúnya vagy
2012. ápr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Bár nem vagyok debreceni, de én csak akkor utasítottam vissza a találkozást, ha a srác nem jött be. De ezt mindig tisztáztam az elején. Talán csak heccből regisztráltak, és sajnos te voltál az áldozat akivel szórakoztak. Vagy nem tudom. Egyszer regisztráltam, és ha elhívtak én el is mentem.
2012. ápr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Az vagy? Mármint csúnya? De ha látták a fotódat, - mert ugye látták- akkor viszont tudniuk kellett mi a helyzet.
2012. ápr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem látták a fotómat és én sem az övéket.


Jobb szeretek én élőben ismerkedni, ott lássuk egymást és ne egy ny@mvadt kép alapján ítélkezzünk.

2012. ápr. 10. 19:58
 5/9 A kérdező kommentje:

ma 19:55


Amúgy meg ez a csúnya dolog olyan relatív.


Volt már lány, akinek helyes voltam és volt, akinek ronda.

2012. ápr. 10. 20:05
 6/9 anonim ***** válasza:

Én debreceni lány vagyok és még nem futamodtam meg, tali előtt.

Igaz én legalább képről ismertem az illetőket és nyílvános helyen taliztunk.

2012. ápr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ma 20:17


Természetesen én is nyílvános helyen találkoznék.


De mindegy, már kezdem feladni, hogy valaha is szabad, normális, értelmes Debrecen környéki lányt találok páromnak.

2012. ápr. 10. 20:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Milyen dunántúli lány? Lila nyuszi? xDDDDD
2012. ápr. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igazad van kérdező a csúnya relatív! De én ennyiért nem költöznék el.
2012. ápr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!