Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Történt már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek olyan, hogy megbeszélték, hogy csak barátok lesznek és így is volt sokáig akár több évig is és utána meg összejöttek? (lent)

Figyelt kérdés
Vagy esetleg olyan, hogy megmondta a másik fél, hogy csak barátok maradnak mindig, több nem igen lesz és aztán később még is összejöttek? Aki tud ilyenről vagy megtörtént vele az mesélje el, fontos lenne nekem,előre is köszönöm a válaszokat! :)
2012. ápr. 10. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. ápr. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, de volt, hogy gondolkoztam azon, hogy összejöjjek a talonba tett lánnyal, mert épp mélyponton voltam.
2012. ápr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, barátság "időszaka alatt" megismerték egymást.(már, ha te hiszel a fiú-lány barátságban kérdező.) Viszont, ha elmúlik az a "több" érzése, és vissza barátság, olyan nincs.

# 2/2 Legalább visszautasított a "talonba tett" lány?

2012. ápr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van kiút a friendzone-ból ?!
2012. ápr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak gondolkoztam rajta, hogy elhívjam randira, de nem tettem meg. Tudtam, hogy kín szenvedés lett volna és, hogy úgyis lesz jobb és a mélyponton túllendültem.
2012. ápr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Most gondolkozom, de nem rémlik semmi ilyen. Aki fiúbarát volt, ott volt vmi kizáró tényező, és ezért nem vonzódtunk egymáshoz, de jól kijöttünk barátilag.

Akivel meg volt vonzalom, azzal sosem volt igazán barátság.

21L

2012. ápr. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem,és ebben ne is reménykedj.

Hány éves vagy,hogy így reménykedsz ebben a lányban?

2012. ápr. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!