Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy fiú és én is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú és én is tetszek neki és úgy volt, hogy járni fogunk, de most újra jár a volt csajával. Azóta nem beszélünk amióta összejöttek :/ Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos csak egyet: keresel más fiút.
2011. máj. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

velem u.ezt játszotta el most 1 srác :(

először sírtam, de aztán mérges lettem.

az ilyen pasik döntésképtelen, gyenge, más érzéseivel szórakozó, gerincelen alakok! önzőek, csak azzal törődnek, nekik mi a jó, de h másnak az fáj, az nem érdekli őket.

a recept:elfelejteni. ha ilyen szemét próbálkozik újra, eljátszani, h igen, benne lennél a járásba...aztán, ha tovább folytatja a témát, közölni vele, h csak vicceltél, és eszed ágában nem lenne vele kezdeni. :D

az a srác is bejátszotta velem ezt, visszament a volt b.nőjéhez...eltelt 2 hét, nem beszéltem vele...most már keresne, de engem már nem érdekel, túl vok rajta.

mikor ezt megcsinálta, keményen elhatároztam magamban, h sohatöbbé nem fog senki átverni. mostantól az összes szemetet +szívatom, és helyettük a visszafogott, normális srácokat fogom előnyben részesíteni...úgy néz ki, már találtam is egyet.

2011. máj. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat és igazatok van...csak hiányzik egy kicsit :/
2011. máj. 1. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!