Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hagyjam, hogy fizessen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam, hogy fizessen?

Figyelt kérdés

Ma este randizom egy sráccal, moziba megyünk. Ez lesz az első randink, de már sokszor beszéltünk telefonon és szinte sohasem hagyta, hogy én hívjam, kinyomta és visszahívott. Hagyjam azt is, hogy a belépőt fizesse és a popcornt, üdítőt?

Kicsit kellemetlen nekem, régóta nem randiztam már, nem tudom mi most a szokás...

Előre is köszi!


2012. ápr. 11. 16:59
 1/8 ASOT ***** válasza:
ha első randi akkor azért kérdezd meg h mennyit adjak....
2012. ápr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

HAGYD, HOGY Ő FIZESSEN!

első randin ez a szokás, sőt még az 5. en is (hacsak nem beszélitek meg h akkor máshogy legyen)

mosolyokj és köszönd meg! a fiúk szeretik intézni a dolgokat. addíg nincs baj, amíg nem eszed ki a pénzéből (pl.: ne válaszd a legdágább popcornt, stb...)

SOK SIKERT A RANDIDON!

2012. ápr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elsőnek hagyd nyugodtan, nincs azzal semmi baj, ha a fiú akar fizetni. De beszéld meg vele, hogy legközelebb szeretnél te fizetni, mert szerinted ez így okés.
2012. ápr. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy én 19 vagyok, a srác pedig 25.
2012. ápr. 11. 17:08
 5/8 ASOT ***** válasza:

1-es vok.


írtam h kérdezd meg h beszállj e...mert ezt meg lehet kérdezni, de a pasik többsége ugysem hagyná, én sem hagytam soha!

De ha egyikőtök sem dolgozik akkor azért megkérdezheted..

2012. ápr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ő dolgozik, én még tanulok.
2012. ápr. 11. 17:14
 7/8 ASOT ***** válasza:

azt hittem 15-16 évesek vagytok! :)

Ne szólj semmit, és hagyd h fizessen!

2012. ápr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

:D

Nem, csak 6 év után lettem újra szingli és nekem ez a randizgatós időszak kimaradt, nem tudom, hogy mik a szokások...

2012. ápr. 11. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!