Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova vigyem lefektetni azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyem lefektetni azt a (bisex? ) haveromat, aki tetszik nekem? Hogyan érjem el azt, hogy lefeküdjünk?

Figyelt kérdés

Ő még nem tudja, hogy én is bisex vagyok, esetleg sejtheti. Én sem vagyok benne biztos, hogy ő az, csak gyanús.

Hogyan jöhetnék rá, hogy ő is vevő a dologra és lefeküdne velem? Nagyon tetszik nekem és nagyon szeretem. Mondtam is neki, de csak "hülyeségből" (persze én komolyan is gondoltam, de ő nembiztos hogy rájött).

17/F


Normális válaszokat és ötleteket!



2012. ápr. 11. 20:41
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
egyenlőre sehogy :S :(
2012. máj. 3. 19:54
 12/12 anonim ***** válasza:

Újra az a lány vagyok,akinek a barátnője beleegyezett a smárolásba a múltkor.Na gondold el,hogy utána kb 1 hetére lett barátja.Aztán akkor mondtam neki,hogy jó,akkor félre állok:/ és akkor mondta,hogy hagyjuk az egészet..:/ mert hogy én "más" vagyok,de ezt nem fejtette ki,hogy hogyan más,mint az a másik barátnője.. na ennek is ennyi volt..a boldogságomnak.:(

Úgyhogy lehet,hogy azt kell mondjam,hogy hagyd..!!


16/L

2012. máj. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!