Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy 17 éves ultra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dóri Scene kérdése:

Tetszik egy 17 éves ultra helyes (legalábbis szerintem) pasii, mit tegyek?

Figyelt kérdés
sziasztok! 14 éves lány vagyok, és egy 17. évében levő srác már majdnem hogy 5 éwe tetszik nekem. :// és nemtudom, hogy mit tegyek. együtt úszom vele, de egy csomó ribanc körbezsongja. a húg az egyik LB-m. mit tegyek?? kérlek, segítsetek! mondták már hogy adjak neki jeleket, de mit? hogyan? és ha megmondanám neki? de alig beszélünk. szeretném jobban megismerni!!!

2012. ápr. 11. 20:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
ússz vele fürdőruha nélkül, az megteszi
2012. ápr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Az uszodában mikor elmész mellette, játszd el, hogy "véletlenül" lecsúszott a melltartód. Így a cickóiddal felhívhatod magadra a figyelmet. :)
2012. ápr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
MOND MEG NEKI,SZÓBÓL ÉRT.
2012. ápr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
de alig beszélgetünk :// és ha kinevet?
2012. ápr. 11. 21:06
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
szemezz vele, mosologyj rá, ha alkalmad van rá lágy a közelében, köszönj neki , ilyesmi =) többi majd jön magától ha veszi a lapot
2012. ápr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
légy* a közelében ^^ :P
2012. ápr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
alig beszéltetek? Ha ki fog nevetni? Akkor sem fogtok sokkal többet beszélni... nincs túl sok veszíteni valód.
2012. ápr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
mi az az LB? bocs az offért
2012. ápr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

Figyi. Szerintem nem vagy érett még a pasizáshoz, legalábbis az írásodból nagyon nem az jön le hogy az lennél. "Éwe" meg hasonlók, ilyet a gyerekek használnak, a 17 éves srácoknak meg már azért igényeik vannak...Amiket nemhiszem hogy ki tudnál elégíteni/ki kellene 14 évesen.

Pár évig még hagyd szerintem, és ezt most egyáltlán ne bántásnak vedd, de lerí az írásodból hogy még gyerekes vagy egy kapcsolathoz.

Ne haragudj, ha megbántottalak.

2012. ápr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Figyi, velem is hasonló dolog van. A srác 17, én 14 leszek, de jóban vagyunk, egy suliba járunk, a hugát (mer neki is az van) nem ismerem, sem a barátait (csak látásból) jófej, jóképű, helyes, és mivel tetszik egy éve, asszem szeretem, de ez mindegy. A lényeg, h beszélünk, persze csináltam már pár ciki dolgot elötte, mondtam is, meg elis vörösödök (a barátnőm szerint) amikor köszön. De a lényeg, h légy laza, vicces (nem gyerekes), meg persze kedves. Próbáld ki, és lehet, h észrevesz. De ha nem, ak mond rá párszor, h egy bunkó (magadnak mond!!) és lehet, h annak fogod is tartani, ak kiszeretsu
2012. ápr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!