Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy pár napja megláttam, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pár napja megláttam, egy helyes lányt egy boltban, ő mint eladó kiszolgált. Szerettem volna beszélgetni vele de nem jött össze. Egyszer ment haza munkából és az úton leszólítottam, hogy hazavihetem-e? Erre ő elutasított. Van még esélyem nála?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem igazán. De még 1-2 próba belefér.
2012. ápr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van agyad? Miért ülne be egy vadidegen mellé?
2012. ápr. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy :D A másodiknál a pont.... Szerinted mégis hogy ült volna be melléd? Nem is ismer.
2012. ápr. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
ez egyszerű haver legközelebb mész boltba ő kiszolgál megkérdi kérsz e még valamit, erre te: igen a telefonszámodat szeretném! :)
2012. ápr. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, emlékezni már fog rád az bizti. Szolgáltasd ki magad még egy párszor, és közben udvarolj neki. Ha szerencséd van, megenyhül és látja, hogy szimplán egy idióta vagy. De azzal, hogy vadidegent akarsz elrabolni azért elég szépen elkapáltad magad.
2012. ápr. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A kloroform csodákra képes!
2012. ápr. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!