Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú elhívja a lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú elhívja a lányt randira olyan "eljönnél velem holnap ide v oda? " szöveggel, akkor a csaj rákérdezhet, hogy "ez most randi lenne"?

Figyelt kérdés

(úgyértem, ha nem derül ki abból az egy mondatból, amit a fiú kérdez)és ez ciki?

köszi előre is:)


2012. ápr. 12. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

Találkozunk, beszélgetünk, nekem mindegy minek nevezzük :)


Ezt válaszolnám. Részleteken sosem szabad fennakadni.

2012. ápr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Igazából én nem úgy vettem le, mint az első válaszoló. Szerintem te vagy az a bizonyos lány aki rákérdez. :)


És igen, megkérdezheted (egyáltalán nem ciki). De használj hozzá mimikákat. Pl ha már vártad a kérdést (tetszik), akkor csábos tekintettel s kedves hangon kérdezd meg, hogy "Ezt vehetjük randinak?"


Ha pedig nem tetszik, csak barátok vagytok vagy csak az akarsz lenni, akkor ne kérdezd meg. Inkább azt mondd, hogy "Baráti csevegés? Szuper!" :)


És akkor nem lesz félreértés és kínos szitu :D


Remélem tudtam segíteni.

2012. ápr. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, én lennék az a lány.:)

köszönöm a válaszokat!

2012. ápr. 16. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!