Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi után most hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi után most hogyan tovább? Találkozzak vele még vagy ne? (lent)

Figyelt kérdés

Gőzöm sincs hogy mit csináljak. Msnen nagyon jól elbeszélgettünk minden hülyeségről meg tetszik is nekem a srác. Találkoztunk és ugyanúgy is néz ki, csak olyan fura volt élőben a beszélgetés.

Nagyon kedves volt, csak mindig az volt amit én akartam meg kicsit olyan szerencsétlen is volt, olyan papucsnak mondanám és szerintem fél is olyan emberektől akik erősebbek nála. ugyanakkor nagyon kedves, rendes stb. nem is lehetne jobbat elképzelni.

7 év a korkülönbség, nem tudom hogy találkozzak e még vele vagy ne? vagy mondjam meg neki hogy legyen férfiasabb mert nem érzem magam biztonságban mellette? ez rosszul esne neki. vagy csak ennyire meg akart felelni mert első alkalom? meg hozzám sem ért kicsit se :S de ő találkozni akar velem. de hát.jaj nem tudom


2012. ápr. 13. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
ábrándisd ki magadbol! :) eleresztesz egy galambot menni fog magátol! :)
2012. ápr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hát de hogyan? :S neki tetszik a stílusom meg minden.

ő az idősebb

2012. ápr. 13. 16:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Őőőő, én fiú vagyok, de szerintem kapjon még egy esélyt. Lehet, hogy tényleg izgult, és lehet hogy tényleg csak nagyon meg akart felelni. Ami még esetleg megoldás lehet, kezdjétek a randit egy jagerrel mondjuk. Oldottabb lesz.
2012. ápr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csak ha meg akar csókolni :S és ha ugyanígy viselkedne akkor nem viszonoznám. szórakozni meg nem akarok vele mert tényleg rendes.
2012. ápr. 13. 16:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Adj neki még egy esélyt! Ha a második randira sem változik tényleg semmi, akkor nem érett egy kapcsolatra még!
2012. ápr. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mond meg neki sztem a tutit, hogy nem vonzódsz hozzá, és írd le neki hogy miért.

A férfinek kell dönteni nagyrészt!! És mindig az volt amit te akartál. Sugározzon magából erőt hogy ő a férfi. Legyen bátor, semmilyen idegentől ne féljen. És legyen közvetlenebb, ne féljen megérinteni egy lányt. Talán pár év múlva jöhet még egy találka addig csak megváltozik. Én is ilyen voltam, tudom miről beszélek.

2012. ápr. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de mikor nő fel? 30 éves :S
2012. ápr. 15. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!