Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozzak vele, vagy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak vele, vagy ne erőltessem?

Figyelt kérdés

Konkrétan adott egy csaj, akire még tavasz végén hajtottam. Korábban ő akart tőlem valamit, csak akkor barátnőm volt. Most hogy annak vége, én kezdeményeztem, csak aztán randilemondások, "túl kevés az időm" dolgok jöttek velem szembe. Magyarul volt egy másik srác, akivel alakult neki, és nyáron össze is jöttek.

Szóval a csaj szép, meg bírom is. Aztán nyáron nem igazán beszéltünk. Mostanában pedig 2 hetente rám ír, meg hogy lógok egy találkával, és azt bepótolhatnánk.

Mondom rendben, miért is ne. Aztán szól egy ilyet, hogy hát azért még neki sem biztos teljesen, mert "engedélyt kell kérjen" a barátjától.

Na most ha ez már így megy, nem tudom, hogy érdemes-e vele talizni.

Szóval mint haver nincs rá szükségem, csak benne van, hogy nem ártana vele tartani a jó kapcsolatot, esetlegesen, ha szét megy a barátjával. De az valószínűleg nem fél éven belül lesz.

Úgy meg semmi értelme, ha végig kötött lesz, meg talán még el is kezd áradozni a srácról..:D


Szerintetek?


2011. nov. 15. 08:31
 1/1 Antimod ***** válasza:
Szerintem ha szétmennek, akkor úgyis jelentkezni fog, ha akar valamit. A leírtak alapján.
2011. nov. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!