Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » HELP ME SEGÍTSÉG! Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Evans kérdése:

HELP ME SEGÍTSÉG! Van egy csaj egy társkereső oldalon aki eléggé bejön és én leírtam neki az első gondolataimat /azt mondják az a legjobb de vajon el is küldjem? Szerintetek nyálas?

Figyelt kérdés
már megint itt lógok megint itt a neten , valami társkeresőfélét nézek megakad a szemem, egy fekete hajú csaj csak egy szó jut eszembe: Atyaúristenem, hirtelen erőt veszek magamon ordítok kifelé a szobából hogy MINDJÁRT MEGYEK! de ez a csaj, ez a csaj nem egyszerű gyerekek, várok pár napot kicsit kételkedem, tudom röhejes ez így lassan 30 évesen , elhívjam randira hülye összeszedett soraimat megírjam? Elvégre nincs vesztenivalóm a fogamat minek szívjam, de áh én nem értek ehhez, hogy ráírok egy csajra aztán lesz ami lesz, na mindegy nyomok egy entert elküldöm azt jól van, ha elsóztam hát elsóztam, remélem visszaír s nem kell rágni a körmöm s most szól az öcsém hogy kiöntötte a söröm, ordibálok neki s már másodjára is így felelek: MINDJÁRT MEGYEK!!!
2012. ápr. 14. 02:19
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Először józanodj ki. Utána gondold át, hogy mi volt hallucináció és mi nem. Harmadszor pedig, ne tulajdoníts túl nagy jelentőséget a dolognak. 90% hogy semmi sem lesz a az egészből.
2012. ápr. 14. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

sok.

szerintem annyi elég lenne,hogy-

néztem ezt,meg ezt a képedet amin olyan furcsa arcot vágtál és érdekelne,hogy mire gondoltál közben amitől olyan volt.

a tiédet meg küld el csúnyáknak tesztelni előbb.

2012. ápr. 14. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gáz.
2012. ápr. 14. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
El ne küld ezt így, ha csak nem akarod, hogy halálra röhögje magát.
2012. ápr. 14. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Remélem nem küldted el.Ahogy olvastam,komolyan az volt a benyomásom,hogy egy tizen éves fiú írta...Aztán megláttam,hogy lassan 30...Itt kiakadtam...Egyből az alkoholra gondoltam én is.

Remélem,ma átgondolod és normális,összeszedettebb gondolatokat fogsz a lánynak írni.

2012. ápr. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem nyalás, de kapkodás. Az, ha minden először kiírsz neki.
2012. ápr. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
oké gyerekek nem küldtem el de mi a fa...t írjak akkor ezek voltak az első gondolataim és nekemqrvára nem megy az ilyesmi még nem nagyon írtam rá senkire nem az én asztalom!
2012. ápr. 14. 11:45
 8/10 anonim ***** válasza:

írtam már.

küldj csúnyáknak,olyanoknak akiktől semmit nem akarsz.

rajtuk gyakorolj és a sikeres fordulatokat jegyzeteld egy füzetbe.

aztán ha összegyűlt néhány bevált,sikeres ötlet,akkor írj olyanoknak is akit tényleg akarsz.

2012. ápr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A "rímeket" mellőzd, ha nem akarod, hogy hülyének nézzenek.
2012. ápr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
NE írj verset. Írd le, hogy szimpatikusnak találod és szeretnéd jobban megismerni.
2012. ápr. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!