Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok randiznátok egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok randiznátok egy sráccal ha az erdélyi lenne? 22/l

Figyelt kérdés
2012. ápr. 14. 17:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
(-(-(-(-_-)-)-)-) ezzel arra utaltál hogy hiperpigmentált?? mer ha igen akkor még az is lehet hogy reptoid.
2012. ápr. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Miért,akkor mi van ha erdélyi??

Ugyan olyan magyar mint aki az anyaországban él,sőt szerintem még jobb emberek is az ittenieknél

Most voltam Erdélyben pár hónapja,tudom miről beszélek

2012. ápr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%

én is erdélyi vok és valaki elmondaná mi van az erdélyiekkel a magyaroszágiak tisztelet a kivétal csak anyit mondnak románok küzbe magyar vagyok rossz helyen

:'(

2012. ápr. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
küzbe?
2012. ápr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

énis erdélyi vagyok, szrintem ugyan olyanok vagyunk mint ti csak a határon kivül :)

22 F

2012. szept. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Persze.Mitol kulonb egy erdelyi srac,mint egy Magyarorszagon elo?

Mi tobb, az erdelyi legenyek tokosebbek, belevalobbak.(de a lanyok is am!!!)

Sajat peldam: Magyarorszagrol atkoltoztem Erdelybe egy szekely menyecske miatt,eletem egyik legjobb dontese volt.Nem annyira finnyasak az erdelyi magyarok,mint Mi, az Anyaorszagiak.Ok kopnek s lepnek,nem gatyaznak.

2013. jan. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!