Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejöttem egy lánnyal egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vadmeggy kérdése:

Összejöttem egy lánnyal egy buliban, aki megadta a számát. Szerintetek facebukon vegyem fel először és ott beszéljek vele, vagy egyből telefonon hívjam?

Figyelt kérdés
Félek, hogy az alkohol is nagy szerepet játszott a dologban :D.
2012. ápr. 15. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyből telefon!!!!
2012. ápr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tony25 válasza:
szerintem is...nem kell tokeletlenkedni FB-al...
2012. ápr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is telefonon akarom hívni, csak nem akarom nagyon letámadni
2012. ápr. 15. 20:02
 4/8 anonim ***** válasza:
azért adta meg a számát, h felhívd, te butus :)
2012. ápr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tevetke ***** válasza:

Telóóóó!!!

Majd írd meg, hogy mi volt! :)

2012. ápr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dejó neked, milyen érzés amúgy amikor megkapod egy lány számát? Olyan, mintha nyernél? Vagy mi?
2012. ápr. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az viszont mekkora gáz amikor másnap felhívod a csajt, és amikor megadta a számát tényleg volt benne egy kis alkohol, és mikor felhívod másnap fogalma nincs hogy ki vagy. :) Volt ilyen velem egyszer, a többi esetben emlékeztek szerencsére :) De ez az egy, vááá nagyon röhögtem :D
2012. ápr. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Emlékezett rám :D. Mondjuk eléggé csodálkoztam volna ha nem, mert még haza is kísértem. Aranyos volt és megbeszéltünk egy randit.


Csak úgy egy lány számát sosem szoktam elkérni csak ha már sínen van a dolog. Ez a szia cica mi a számod csak szerintem gáz? :D

2012. ápr. 15. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!