Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hi! Milyen témákról beszéljek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BheBhe kérdése:

Hi! Milyen témákról beszéljek? Holnap találkozok egy szép csaj-al, és mivel az unoka tesóméknál leszünk mert a nővéré jön szinte mindig beszélni át!

Figyelt kérdés

Holnap jön egy szép csaj meg a nővére át az unoka tesóméknál

mert a nővére 25 éves és mindig jön át beszélni a kuzinom anyához , na de lényeg a húga is ott lesz aki vagy 17 éves , és valójában fogalmam sincs milyen témákról beszélhetek vagy beszéljek vele , így a nővére meg a kuzinom muterja előtt vagy azon kívül! úgy gondoltam arrébb fogom hívni beszélni pl: a teraszra vagy elhívni sétálni , és ha ez mind meg van miről beszélgessek vele vagy milyen témákról, egybe érzem rajta valamilyen szinten be jövök neki , tegnap azt mondta nekem hogy helyes vagyok itt Facebook-on mert látott. mert szeretném ha a csaj és köztem lenne valami kapcsolat.

Írjatok tanácsokat hogy még is miről, mivel kapcsolatba kéne vele beszélnem, hogy vonzódjon hozzám és legyen köztünk kapcsolat. én 15 -vagyok a(csaj)17

PLS HELP ? : D


2012. ápr. 3. 21:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szerintem a magyar nyelvről, a fogalmazásról, és helyesírásról. garantáltan lesz mit tanítania neked...
2012. ápr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mintha úgy fordítanád Google Fordítóval Gecccci
2012. ápr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

17 éves csaj nem fog összejönni egy 16 évessel..ennyi

fölöslegesen ne is törd magad

de ha mindenképp akarsz akk beszélgess suliról..kinek milyen hülye tanára van..mi a kedvenc filmje? háziállatokról..stb

2012. ápr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

,, Sőt, jöttek olyan szavazatok is, hogy nemcsak hogy ne nyissam ki többet a számat, hanem egyenesen csukjam is be."


Ezt tanácsolom neked is.

2012. ápr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
7 éves nem jön össze 16 évessel? Te aztán el vagy tájolva aranyapám... ne okoskodj, mert hülyeségeket írsz!... 10 évvel idősebb nők jönnek össze férfiakkal...
2012. ápr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
jaboccs...ha te mondod akkor biztos..énis renegeteget láttam már fuh
2012. ápr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
17/ elnézést nem 7:D
2012. ápr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Rapesz: a kulcsó: férfiakkal

16-17 éves emberkék még csak fiúcskák

2012. ápr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
igen én is ezt mondom..lehet hogy pl. felnőtteknél összejöhet fiatalabb faszival...de tiniknél ez nem gyakori
2012. ápr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
de egy 15-16 miért ne jöhetne össze 17 éves lánnyal? mi?????! lehet én nem értelmeztem jól a kérdést...
2012. ápr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!