Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy nagyjából teljesen ismeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyjából teljesen ismeretlen lányt hívhatok randira? És hogy?

Figyelt kérdés
Ugyanabba a gimibe járunk,ő 1 évvel fiatalabb.Azonos villamoson megyünk(de szinte sose ugyanazzal).Gimiben is csak ritkán látom.Viszont ő szokott nézni,ha a barátnőivel van,sugdolóznak.Egyszer se beszéltünk eddig.Szerintetek így lehívható randizni?És milyen szöveggel? Simán odamegyek és megkérdezem,hogy eljön-e?Sajnos a nevét se tudom..(tűrhető pasi vagyok)

2012. ápr. 15. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a te helyedben beszélgetnék vele először mondjuk suli után vagy a villamoson...Amikor egyedül van...:)
2012. ápr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hah..sorstársak vagyunk. Képzeld, én már írtam neki facebookon, de nem írt vissza...De nem baj, tervezem, hogy odamegyek hozzá és elmondom,hogy milyen gyönyörű.stb..

Igaz,hogy már lassan 4 hete tervezem :D:D. De hamarost megteszem, vagy különben ne legyen a nevem Sziműr Kalvádor, pedig nem is az.

2012. ápr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

azonos villamoson:DD hát akkor menjetek azonos helyre,például a tisza-partra,vagy az a'capellába,hívd el,hogy azonos városrészen,és azonos helyen legyetek

:D

Amúgy nemgáz,hívd el,meg a deák jó nagy suli,ott is intézhetitek.

2012. ápr. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

úhh a Kérdező mondott konkrét helyet is? Nem vettem észre :D

Amúgy igen jól látod a helyzetet, simán odamész és elhívod, mondjuk ilyen szöveggel:

Szia! Láttalak a villamosnál meg a suliba is párszor, és nagyon megtetszettél. Eljönnél velem mondjuk... holnap délután xy helyre? De ha nem jó pénteken is ráérek.

Ez a csajok nagy részénél beválik. Főleg hogy idősebb vagy nála ;) A lényeg igazából az, hogy magabiztosan ad elő ezt és akkor semmi gond nem lesz :)

2012. ápr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
eggyszer menny oda hozzá mutatkozz be és mond azt neki hogy szivesen megismernéd és hogy lenne e kedve elmenni valahova
2012. ápr. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja télleg a bemutatkozás rész elmaradt :S Illeszd be oda ahova szeretnéd :D
2012. ápr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Láttalak a villaKovács János vagyokmosnál meg a suliba is párszor, és nagyon megtetszettél. Eljönnél velem mondjuk... holnap délután xy helyre? De ha nem jó pénteken is ráérek. Ez így hülyén hangzik. :D:D:D
2012. ápr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igazából nem is az a lényeg, amit mondasz hanem ahogy mondod ;)

A határozotság és a magabiztosság a lényeg. :)

Igazából ellehetne ennyivel is intézni:

Szia! Kovács Pista vagyok! Eljössz velem holnap este moziba?

Ha elég magabiztosan csinálod és bejössz neki legalább minimális szinten, akkor sikerülni fog ezzel is :)

2012. ápr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!