Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok, nagy gáz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, nagy gáz ha egy 18éves srác nem jár rendszeresen bulizni?

Figyelt kérdés
Max, havonta.
2009. jún. 19. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz?

Ha nincs kedve nem megy.Én sem járok minden hétvégén.Akkor megyek ha kedvem van és összetudom szedni a társaságot.

2009. jún. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az ő dolga. Mindenki úgy éli az életét, ahogy neki jó.

Én sose törődnék azzal, hogy mi "gáz" (már kifejezéstől is megőrülök), hogy mit hogy kéne csinálni mások szerint. A saját életemet én élem. Aki nem fogadja el, az nem érdekel.

2009. jún. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem járok nagyon bulizni pedig 20/F vok... Egyszerűen nincs kedvem hozzá.. Ergo nem gáz szerintem. Ez nem egy kötelező dolog :)
2009. jún. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz! én sose jártam "rendszeresen" bulizni. Ha van/volt kedvem,akkor igen. Csak akkor menj bulizni,ha akarsz. Nem kell minden hétvégét végigbulizni.
2009. jún. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tök nem... ha te vagy ez a srác (nem tudom), így érzed jól magad, akkor miért lenne baj? Én sosem járok bulizni. Hétvégente összeülünk barátokkal, elmegyünk egyet kocsmázni és kész... ezt is csak 2-3 hetente. Emiatt nem érzem kevesebbnek magam, mint azok akik buliznak látástól vakulásig.
2009. jún. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja és nézd előnye is van: Több pénze(d) marad :)
2009. jún. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
jó hát ha ennek nem az az oka mert antiszociális vagy és rosszul érzted magad mások között akkor nem baj ....
2009. jún. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Bocs ha megtévesztően írtam a kérdést.

Igen, magamról beszélek.

Sokszor hívnak a haverok mert hétköznap mindenbe bennevagyok, sőtt én is kezdeményezek sokmindent.

De hétvégente,....valamijé nincs kedvem.

Sokszor rá fogom arra hogy másnap meccsem lessz (ez régebben nem zavart) vagyhogy elfáradtam aznap mert meccsem volt, vagy valamire.

De másnap, vagy harmadnap, rettentően zavar hogy a hétvégi partyról beszélgetnek előttem.

2009. jún. 19. 19:44
 9/12 A kérdező kommentje:
Dehülye vagyok hogy így írtam, siettem: valamiért.
2009. jún. 19. 19:45
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát, a csordaszellemről szerintem annyit, hogy "aki a csorda után megy szaros füvet legel"..én is e szerint éltem mindig az életemet, és végignéztem mások hülyeségeit, és jót röhögtem rajtuk, hogy mennyire nem veszik észre, hogy egyes dolgok mennyire "gázosak".Csak ők nem látták, mert ugye "eccer vagyunk fiatalok, és mindent ki kell próbálni.."

Hát erről ennyit, nem kell mások kedvéért azt tenni, amihez nincs kedved,meg elmenni sem kell mindig, ha nem akarsz, akármennyire is könyörögnek, én sem tettem, és úgy érzem egészséges felnőtt lett belőlem ;)

22l

2009. jún. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!