Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Képtelen vagyok olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen vagyok olyan lánnyal beszélni aki tetszik, mi tehetek?

Figyelt kérdés

Akár hányszor megpróbálok beszélni egy lánnyal, leblokkolok, nem jön ki belőlem egy árva szó se. Kellő mennyiségű alkohol segít, de nem akarok többé az italtól függeni.

Előre is köszönöm a válaszokat


2012. ápr. 16. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát barátom! A gyakorlat teszi a mestert,ez minden!
2012. ápr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem vagy szerelmes belé egy kicsit?Mert ha igen valszeg attól van.Próbálda gátlásaidat egy kicsit félretenni
2012. ápr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezt már hallottam, de azért kösz
2012. ápr. 16. 20:27
 4/6 anonim ***** válasza:

be álsz a tükör elé és mondogatod


, vagány vagyok !

2012. ápr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam, még önbizalom építő könyvet is vettem egyszer nem sokat segitett
2012. ápr. 16. 20:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát Öcsém, minden rajtad múlik! Saját bőrömön tapasztaltam meg mindent, én is féltem odamenni a csajokhoz, de ahogy felkerültem pestre és megláttam, hogy milyen lánykák szaladgálnak itt a fővárosban, rászántam magam, hogy ha lehetőségem nyílik rá akkor odamegyek a csajhoz és megpróbálok vele beszélni, elkérni a telefonszámát, megtudni a nevét etc.


Ne foss*ál sose tudhatod, hogy mi lesz, ha megpróbálsz kezdeményezni. Sőt, ha megpróbálod és összejön akkor baromira jól fog esni, hogy odamertél menni egy csajhoz és lemerted szólítani, de ha mégse sikerülne, te megpróbáltad és fejlődtél, mert már odamertél menni egy csajhoz. Szóval hajráá, használd ki, hogy fiatal vagy! ;) Egyszer élünk :DD

2012. ápr. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!