Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezzel az érzéssel mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel az érzéssel mit lehet kezdeni? Kicsit hátráltat. :S

Figyelt kérdés

Szóval röviden át lettem verve, van ilyen, túlléptem. Viszont azóta úgy érzem valami tönkrement bennem és elveszett. Akárkivel is randiztam azóta, úgy éreztem a kialakuló kapcsolatok legrohadtabb szakasza az ismerkedés. Amikor még minden új. Holott elvileg ettől kéne a legvidámabbnak, boldogabbnak lennem, amikor még az ember rózsaszín ködben él, meg naivan örül minden apróságnak.

Én meg már mindent úgy fogok fel, mint egy taktikai játszmát, mint kötelező energiabefektetést, hogy valahogy túl kell lenni ezen a sz.ros pár hónapon, akkor végre túl vagyunk rajta, és kezdődhet az igazi kapcsolat, mert most már remélhetőleg maradnak a dolgok.

Én próbáltam újra ilyen felszabadult lenni, tudom, hogy nem minden srác szemét, de egyszerűen nem megy!

Ha esetleg zavaros, röviden annyi, hogy nem maguktól a fiúktól, párkapcsolatoktól félek, hanem az elejétől, azt akarnám valahogy átugrani, hogy már a biztosabb kapcsolat résznél tartsunk, de logikusan ezt ugye nem lehet, és emiatt olyan idiótának érzem minden próbálkozásomat.

Hogy tudnék ezen változtatni? Pszichológussal? Vagy van erre valami jó módszer?

20L


2012. ápr. 16. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
pszichológus segít.
2012. ápr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ASOT ***** válasza:

hááát pedig mindennek van eleje és vége!


és az elején kell kezdeni! mert ha átugrod az első részt akkor pont kimarad a lényeg.

Az ember egy erős lény! mármint azt mondják...jóó tudjuk vannak gyengébb emberek is...de újra és újra talpra kell állni!

Te meg még csak 20 éves vagy tündérkém!

Nem szabad megbízni teljesen senkiben!


És igen pont a legfontosabb részt hagynád ki, hogy megismered....amit ezentúl legyen egy kicsit több idő! Ne siettesd a dolgot, szép lassan, minden apróságot tudj meg róla, és addig ne engedj a 21-ből asszem 21 nem?

2012. ápr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy még rajta túl igazán. Adj magadnak még egy kis időt. Ne keress magadnak még senkit, szórakozz a barátaiddal, és esetleg később keress magadnak valamit. Én az összes, a tiédhez hasonló, ilyen érzésemet kiírtam magamból (napló, versek). Keress valami jó hobbit, egy motiváló könyvet, aztán megint kereshetsz magadnak valakit. Ha nem segít, akkor esetleg beszélgethetsz egy pszichológussal.
2012. ápr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!