Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek a helyemben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben, szerintetek sem érdeklem annyira ezt a fiút, ti hogy látjátok a helyzetet?

Figyelt kérdés

Társkeresőn ismerkedtem meg egy sráccal (25 éves, én 23).

Párszor találkozgattunk, sokat beszélgettünk, én jól éreztem magam vele.Mikor ezt elmondtam neki, ő is azt mondta hogy jó volt.De azóta (kb 3 hete) nem láttam, csak levelezünk meg telefonon beszélünk, azt mondja sokat dolgozik mostanában, és mindig közbejön valami, 3 hete nem tudtunk összefutni.Nem tudom hogy tényleg annyira elfoglalt ahogy mondja vagy csak le akar koptatni..de akkor miért nem mondja meg egyenesen...


2012. ápr. 16. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha leakarna koptatni akkor telefonon sem keresne meg nem is irkálna neked semmit... Szerintem még várj egy kicsit ha nem változik beszélj vele
2012. ápr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ASOT ***** válasza:

ha egymástól nem választ el több 30 km-nél akkor a dumája kamu, és lassan el fog felejteni!


Ha azonban 100 km re lakik vagy 70 akkor lehet h a munkája mellett nicns ideje 2-3 órákat utazgatni oda-vissza....

2012. ápr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

van ilyen hogy közbe jön vmi

nem hiszem hogy le akarna koptatni, azt már megtette volna, főleg ha még telefonon is beszéltek

2012. ápr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kb háromnegyed órányira lakik tőlem...
2012. ápr. 16. 21:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Hmmmmmmm.... hát ezt párszor már velem is eljátszották...

1x lemondja megesik, tényleg bármi közbejöhet. 2x lemondja, már fura, de jójó megeshet. Harmadjára se tud randira menni, akkor ott az mindenképp gyanús.

Perszepersze elfoglalt meg minden, fedhetetlen kifogás az mindig akad bőven, de aztán a végén csak felszívódnak valahogy...

Nem értem én se ezt a sunyulást. Azóta ha nálam 1x lemondja valaki a randit, már harmadannyi eséllyel sem indul... Ha nagyon fontos én mindent úgy szervezek, hogy ott tudjak lenni, de legalábbis rögtön ajánlok másik dátumot ha azt le kell mondani.

21L

2012. ápr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!