Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most ezt mire véljem? Lekoptat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt mire véljem? Lekoptatás? De akkor miért írt vissza ilyet, ha nem érdeklem? Mert engem ő már nem érdekel.

Figyelt kérdés

Szóval,egy hónapja ismerem a srácot személyesen.Úgy ismertem meg személyesen,hogy a tesója (huga)elhívott egy kávézóba,ahol ott volt az anyukája is meg egy pasi ismerősük is a fiú mellett.A anyuka meg az idősebb pasi elkezdtek azzal szórakozni,hogy nem akarunk-e randizni egymással.Természetesen én az egészet viccnek gondoltam,hogy még csak most beszélünk először,de máris randi.Aztán hazakísért a srác,és erre ő kérdezett rá,hogy komolyan gondoltam-e ezt az egészet.Mondtam,hogy igen.És ő is igent mondott,erre határozottan emlékszem.Megígérte,hogy majd ír.Nem írt,két hét telt el.Erre én megkockáztattam,hogy annyit írjak neki,de csak úgy simán,hogy nem jelentkeztél.Hogy ne legyen benne semmi nyomulás vagy ilyesmi.Visszaírt,hogy dolgozik meg tanul is mellette (ezt tudom,hogy igaz,mert az anyuka munkanélküli lett és kell nekik a pénz).Majd valamikor beiktatjuk a találkozót.Azt válaszoltam,hogy ok,akkor majd írjon ha ráér,mert én sem unatkozom.Erre írt egy kérdést,hogy mit szeretnék,ezt pontosan nem értettem,hogy mire irányult.Azt válaszoltam,hogy majd ha találkozunk,megbeszéljük.Annyit írt vissza,hogy oké.Ennek kb. másfél hete.

Ő volt az első fiú,aki úgymond megdobogtatta a szívem,gyakorlatilag belészerettem,de most már valahogy nem érdekel ilyen szempontból,de megismerném szívesen mint barátot.Amúgy 18 éves lány vagyok és nem volt még barátom.A fiú 21 éves.

Amúgy azt tudom,hogy jól elbánt vele a barátője,az előző,mert vele a srác akart találkozni,a csaj meg le tojta a végén már szó szerint.Azóta nem is volt barátnője.Lehet,hogy bizalmatlan? Bulizni jár,de állítólag visszahúzódó.

Attől még várjak valamit? Mármint ezt így még el lehet neki fogadni,hogy én mondjuk számára még elég ismeretlen vagyok,hogy kapásból nem akar velem találkozni?

Amikor beszéltünk kedves volt és őszinte.

Vagy hagyjam a fenébe?

De akkor minek írt egyáltalán vissza olyanokat,hogy iktassuk be a találkozót meg hogy mit szeretnék?

Bocsi,hogy hosszú lett.


2012. ápr. 11. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
ha ő már nem érdekel téged akkor mi a kérdés?
2012. ápr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
teged mar nem erdekel attol meg ezt a kerdest itt felteszed. anyum sem akar beszelni a baratrjaval de mindig valaszol a telefonhivasaira es bongeszi a tole kapott sms-eket. pffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
2012. ápr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
úgy érdekel mint barát.de úgy mint leendő barátom mondjuk úgy nem.de ő akarhat ezek után valamit?
2012. ápr. 11. 17:39
 4/6 anonim ***** válasza:

lehetsséges, hogy bátortalan.

az is elképzelhető, h megijedt. lehet, h nem akarja ugyan azt átélni amit átélt az előző barátnőjével, de attól még lehet, h bejössz neki.

adj neki egy kis időt, légy elfoglalt. ha nem jelentkezik, akkor, hagydd...

2012. ápr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mint akivel járok,úgy nem érdekel,na.
2012. ápr. 11. 17:39
 6/6 A kérdező kommentje:
de elsősorban arra lennék kíváncsi,mi az ő álláspontja.
2012. ápr. 11. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!