Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy srácnak tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srácnak tetszik egy lány, de egy másik is, akkor?

Figyelt kérdés

Az első lánnyal akar járni,de mivel az visszautasítja,beletörődik,és egy idő után beleszeret a másik lányba?

Aki ugyanolyan szép,sőt..Csak először a fiúnak a másik lány tetszett.

Lehetséges ez?


2012. ápr. 17. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen,velem ez volt/van! Az első már semmit sem jelent nekem!
2012. ápr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mesélnél a helyzetedről? :)
2012. ápr. 17. 19:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát az elsővel sokáig kavartam,de rá kellett jönnöm,h hiába áltatom magam, soha nem fog szeretni. Érdekes volt,mert először ő hívott el,ő kezdeményezett,én erre egyből úgy kezdtem közeledni hozzá, de csúnya pofáraesés lett a vége, egy darabig nagyon udvarolgattam neki,és egyre elutasítóbb lett velem,ami nagyon rosszul esett,nem értettem,h mi történhetett,h mi lehet a baj,sokat szenvedtem,h nem értettem,mi van. Végül egy buliban lett vége részemről,amikor úgy viselkedett velem,h egyértelművé vált számomra h esélytelen a dolog, onnantól békén hagytam a csajt, és azóta is hagyom,néha beszélnük,de úgy látom,egy cseppet sem zavarja,h már nem rajongom körbe. Aztán rögtön eztán megismerkedtem egy másik lánnyal,és belészerettem, ez most sokkal jobb,most csak jó érzések vannak bennem,mert rajta azt érzem,h kölcsönös a dolog.
2012. ápr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 valami hasonló helyzetben voltam, és is. az operában ismertem meg mind a kettőt kb. 1,5 éve, és azóta elkezdtem ez egyiknek udvarolni. azután elkezdtünk, járni, néhányszor találkoztunk, de nem lett belőle semmi, csak egy pofára esés, mert szakítottunk, és azóta egy másik fiúval jár. aztán a másodikkal szintén hasonló volt a helyzet, csak én voltam a második pasija.
2012. ápr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!