Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt hiszem belészerettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem belészerettem, ígyvan? Szóval van egy srác, és már egy ideje beszélünk. Meg már taliztunk párszor. és ma szóba hozott egy lányt, rákérdeztem hogy honnan ismeri erre azt mondta hogy : hát együtt vagyunk.

Figyelt kérdés
Persze erről én nem tudtam semmit.2 hete járnak, de ritkán találkoznak mert a lány kolis. és egy hónap mulva lenne itt egy kisebb party. Még nem kérdeztem meg hogy akar-e jönni. De gondolom ja. Van még esélyem?

2012. ápr. 8. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Van barátnője,de rámásznál? :\

Ez szemét dolog..ne tedd!

Sok aranyos fiú van még,keress mást..neked se lenne jó,ha valaki a barátodra hajtana.

Meg,amúgy,ha beleszerettél,szerintem békénhagynád..bántana a dolog,de remélnéd,hogy boldog lesz mással,nem pedig el akarnád venni a lánytól.

Gondolkozz !

2012. ápr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első hozzászólóval.


Egyrészt, tényleg nem szép dolog mástól elcsábítani a párját. Másrészről pedig, megbízni is nehezebben fogsz majd benne ha sikerül elcsábítanod, hiszen mi van ha jön egy másik lány aki jobban tetszik neki, és ugyan azt eljátssza mint amit te?


A másik az, hogyha úgy találkozik veled kettesben, hogy közben van barátnője, az inkább utal arra, hogy barátként kezel. Lehet, hogy későn alakult ki benned a vonzódást, és addig te kezelted barátként, ezért beletörődött és keresett mást, ezért van barátnője, de téged se akart elveszíteni mint barátot.


Ez is előfordulhat, na de a lényeg, hogy bízd az időre a dolgot, ha keveset találkoznak, lehet hogy valamelyikük beadja az unalmast és nyugodtan közeledhetsz felé egy buliban.

2012. ápr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én teljesen átérzem hogy ez milyen mivel én is ebben a helyzetben vagyok.De figyelj.. tegyük fel te vagy a sráccal.Az a csaj elakarja venni a barátod.Örülnél neki? :/
2012. ápr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

hát igen. csak mi nem úgy szoktunk beszélni mint egy átlagos

lány meg fiú. hát szoktam célozgatni meg ilyenek. de a lánnyal meg nem akarok kitolni. nem vagyok valami nagy pasizós sem. csakannyira szar most hogy nem tudom mit tegyek. meg láttam mostis hogy fent vannak mindketten ezért inkább nem is zavarok. gondolom elvannak.:/

2012. ápr. 8. 21:16
 5/9 A kérdező kommentje:
nem örülnék neki..ez lehet kicsit önzőn hangzik: de megérdemelném:S meg nemis azt akarom hogy szex egyből.csak hogy lássam. de így hogy megtudtam hogy van csaja még jobban akarom.:(
2012. ápr. 8. 21:18
 6/9 A kérdező kommentje:
és az g*ciség lenne ha elhívnám? mondtam neki hogy nem akarom ha a csaja félreértené hogy ilyen jóba vagyunk és mondta hogy nem fogja.. váá,nem tudom mit tegyek.:S
2012. ápr. 8. 21:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ja ez így elég sz*r.Pedig nem szállhatsz rá mert az tényleg nem alakulna ki valami jól.3.voltam.
2012. ápr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
vágom. de akkor hívjam vagy ne? ha ott lenne meg lehet bűntudatom lenne..
2012. ápr. 8. 21:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha csaja van, akkor foglalt.. Tiszteletben kell tartanod! :S
2012. ápr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!