Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Merre lehet ismerkedni normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merre lehet ismerkedni normális férfiakkal?

Figyelt kérdés

Az elmúlt két évben elég rossz tapasztalataim voltak és már kicsit belefáradtam, hogy minden férfi csak szexualitást akar, és nem tudok a páromra akkor számítani, amikor szükségem lenne rá. Pedig nem vagyok olyan lány, aki állandóan shoppingol, vagy minden estéjét egy belvárosi klubban töltené...


Egyszerűen csak olyan férfit keresek, aki nem csak sodródik a tömeggel, önálló gondolatai vannak és esetleg még olvasni is szeret.


Az az igazság, egyszerűen semerre sem találok ilyen embereket, mindenfelé csak a sok ugyan olyan embert látom, akiknek még önálló gondolataik sincsenek szinte...


20L

Budapest


2012. ápr. 17. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8.kerületben
2012. ápr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

"minden férfi csak szexualitást akar"


Minden nő csak a pénzre hajt. Most kvittek vagyunk. 21F

2012. ápr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"aki nem csak sodródik a tömeggel, önálló gondolatai vannak és esetleg még olvasni is szeret."


Stimm. Ráadásul én is egy komoly, normális kapcsolatban gondolkodom és nem pusztán dugni akarok. A probléma ott kezdődik, hogy veszprém megyei vagyok.


De biztos találsz majd ilyen fiút a közelben is.

2012. ápr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én kb. ilyen vagyok.Sajnos csak 16 éves..de itt az újabb példa.
2012. ápr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

pár hónap múlva költözök pestre. ha addigra nem jön össze... :D

azért egy 1,5 milliós városban plusz az aglomeráció, csak akad egy-két hozzád illő srác.

2012. ápr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Jó, akkor keressünk neked!:D Milyen zenéket szeretsz? egyéb... Lesz jelentkező, ne aggódj. xD
2012. ápr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jársz közösségbe? Olyanba, ahol a tagok figyelnek is egymásra, nem csak haverkodnak. Az egyetemen van jópár ilyen, pl. egyes sportszakkörökön. Néha a kis létszámú (4-5 fős) tárgyaknál is kialakul a jó közösség. Szerintem az ilyen helyeken lehet ellenkező neműeket mélyebben megismerni, és így már el tudod dönteni, hogy érdemes-e próbálkozni.
2012. ápr. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor én biztos tetszenék neked. :) Kár hogy pesti vagy! :)

27F

2012. ápr. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Te engem keresel :D szoktál pécsre járni? :D kár hogy 16/F
2012. ápr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Naftalin Ernő hasznos tanácsokkal lát el téged a párkapcsolatok tekintetében. Keress rá.
2012. ápr. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!