Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék ismerkedni normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni normális lányokkal?

Figyelt kérdés

Helyzet az, hogy nem nagyon tudok olyan helyet. Normális alatt azt értem, hogy nem ez a tipikus bulizós kurv@, akin egy este végigmegy a fél bagázs. Tehát komoly kapcsolatra keresnék egy lányt, nem egyéjszakásra... Max még annyi, hogy ne dohányozzon, azt nem bírom, én is cigiztem kis ideig, de elment hamar a kedvem tőle... Szórakozóhelyek tekintetében discotól kocsmáig végigjártam mindent. Mondjuk a discokat nem szeretem egyáltalán, főleg mert nem tudok táncolni, és nem is érzek rá affinitást, hogy megpróbáljak. Kocsmákban meg nem igazán láttam megfordulni szingli lányokat.

Még mielőtt megkérdeznétek már volt barátnőm, igaz vele egy ismerősöm révén ismerkedtem meg, de ennek pár 2 éve. Azóta így semmi, kezdem már elveszíteni az önbizalmamat..

21/F


/ja igen, tudom, hogy volt már kisezer ilyen kérdés, de felteszem újre :)/


2012. márc. 6. 17:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én azt tudom, hogy hol nem. ne közösségi ivós tereken.
2012. márc. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha helyes vagy, akkor bárhol!
2012. márc. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
12%
Normális lányok nem léteznek.....
2012. márc. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%
Néha énis ezen gondolkozom a fiúk terén.:) és igaza van az előttem szólónak ha helyes vagy bárhol.. de mindenkinek más a helyes.:) 17/L
2012. márc. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
kávézóban :)
2012. márc. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a problémám, annyi különbséggel, hogy nekem még barátnőm sem volt.


22/F

2012. márc. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
könyvtár, uszoda, kiállítások, mozi
2012. márc. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat :)

ez a bárhol dolog tetszik, csak megvalósítást nem tudom elképzelni.

Könyvtárt, uszodást kávézót stb mások is ajánlották már. De őszintén nem tudom elképzelni, hogyan lehet egy könyvtárban ismerkedni... Biztos lehet, csak nekem szegényes a fantáziám ilyen téren.

2012. márc. 6. 17:33
 9/16 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon nehéz. Könyvtárban lehet csak, illetve kávézókban. Ott meg az a baj, hogy csapatban járnak a lányok....
2012. márc. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
utolsó: igen emiatt nem is tudom, hogy kellene megoldani :/
2012. márc. 6. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!