Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ciki facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki facebookon ismerkedni?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki tetszik nekem. Régebben láttam párszor, bejelöltem, szóval látásból ismerem. Konkrétan még nagyon nem beszélgettünk, és azt szeretném megtudni, hogy ciki-e ráírni úgy, hogy "idegen" vagyok.

2012. ápr. 19. 16:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. ápr. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem nem. Megmondod neki, hogy láttad itt meg ott és lenne-e kedve ismerkedni.


Aztán legfeljebb megmondja, hogy bocs, de nem.

2012. ápr. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha összejön fog érdekelni, hogy ciki vagy nem ciki? Ha nincs más módja a kapcsolatfelvételnek, akkor hajrá
2012. ápr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Szerintem ezzel nem mész semmire. Ez a rámenősség a legtöbb fiúnak nem jön be. Te már megtetted az első lépést és bejelölted, ha tetszel neki, akkor majd jelezz ő valahogy (rád ír vagy lájkol). Ne csinálj most már semmit, mert ha ráirkálsz, akkor egy hülye kis... tudod minek fog tartani. :/
2012. ápr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy egyszer már írtam neki, válaszolt is, csak mielőtt valami normálisat tudtam volna írni, kijelentkezett. És attól félek, hogy rámenősnek fog gondolni, vagy szimplán hülyének.
2012. ápr. 19. 16:30
 6/14 anonim ***** válasza:

nem ismeretlenül jelölted be szóval nem gáz.

ráírhatsz,de semmiképp se így,hogy bejön neked és ismerkednél! csak simán beszélgessetek egy jót. ha jól kijöttök lesz folytatása :)

2012. ápr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hallod én srác vagyok és sztem ne nagyon próbálkozz ha nem ismered jól... nekem is irkálnak aztán van aki nagyon pofára esik úgyhogy vigyázz te is sztem :D max ha már dumáltatok egy jót meg van közös téma meg ilyesmi....
2012. ápr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
de amúgy linkeld magad (akár üzenetbe) meg a srácot és kb 2 perc és megmondom h lehet-e valami...akár hiszed akár nem
2012. ápr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

azért arra kíváncsi vagyok, hogy lehet megmondani 2 kép alapján, hogy valakik összeillenek-e... :D


amúgy fb-n ismerkedni nem gáz, de ha már bejelölted és 1x ráírtál többet szerintem ne... max az adatlapján hozzászólhatsz pár dologhoz, vagy 'lájkolhatsz' valamit... mondjuk én sose voltam rámenős csaj, mindig hagytam, hogy a pasi teperjen

2012. ápr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Utolsónak igaza van, tényleg lehet látni :D
2012. ápr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!