Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, ha egy lány ír rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha egy lány ír rá facebookon egy ismeretlen fiúra ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés
Fiúk ti mit gondolnátok egy ilyen lányról?
2012. márc. 21. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
nem ciki:)
2012. márc. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki, azt gondolnám róla, hogy ismerkedni akar. :D
2012. márc. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
É szerintetek melyik lenne jobb ötlet, ha egyszer csak megbökném a pasit, vagy ha ráírnék?
2012. márc. 21. 16:51
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt eljátszom csajokkal. Látom, hogy van jó néhány közös ismerősünk(tételezzük fel), bejelölöm, visszaigazol. Ráírok, hogy megkérdezzem nem-e probléma, hogy bejelöltem és elkezdek vele beszélgetni. Körülbelül ennyi. Nem kell semmiféle bökdösődés.
2012. márc. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ne bökj, inkább írj rá:)
2012. márc. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem már az ciki, ha valaki facebookon ismerkedik...

18/F

2012. márc. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem ciki, nem gondolnék róla semmi rosszat.
2012. márc. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
rám ír már lány, cikinek nem gondoltam, csak először azt hittem kamu, mert egy világjárta modelcsaj volt, szal nem gondoltam h tleg ő az, de azóta kiderül h nem volt kamu ;)
2012. márc. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút nem ciki. A mai világban ez már természetesnek számít. 24/F
2012. márc. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg elég gáz, hogy egy nő kezdeményez egy fiúnak.Pláne facebook-on.Hova süllyed a világ?Van egy ismerősöm aki ott pasizik 16/L 100-ból 1-nek bejön. Ismerkedésben benne van az is hogy mint partner bejönne (külsőleg).Ez 16 éveseknél trendi. 32/F
2012. márc. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!