Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok melyik a "vonzóbb" egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok melyik a "vonzóbb" egy pasiban, ha nyíltan szemez veled, elmosolyodik, stb, vagy ha tudomást sem vesz rólad, és csak elmentek egymás mellett?

Figyelt kérdés

pl járdán sétáltok. Jön szembe egy srác aki szimpatikus így látszatra. Tegyük fel, hogy végignéz rajtad, majd a tekintetetek találkozik, néhány pillanatra a szemedbe néz, és esetleg egy huncut kicsi mosoly megjelenik az arcán, majd elmentek egymás mellett.

vagy az inkább az imponáló, ha nem vesz rólatok tudomást a srác, és elmerül pl a telefonja nézegetésébe, vagy egy újságba, netán csak szimplán elnéz mellettetek.


tehát ha flörtöl, vagy flörtölni próbál veletek a srác az a jó, vagy inkább, ha un. vissza húzódik ,és nem vesz rólatok tudomást, mi közbe ti stírölitek a tekintettetekkel.


félreértés ne essék. nem vagyok mér fiatal, nem ma kezdtem a csajozást, csak kíváncsi vagyok, itt fórumon mi a helyzet...mert a való életbe azt vettem észre, hogy igenis bejön a flört! :P

(már akinek)


2012. ápr. 19. 17:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a vonzó, ha rám néz és mosolyog is. :)
2012. ápr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem az tetszik,hogyha egy fiú mosolyog és akár még szemezhet is velem,ha tetszem velem.

De én utálom ha egy pasi levegonek néz.

Rémélem segítette.

14/L

2012. ápr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Természetesen az első verzió.
2012. ápr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

:DDD

a hiba néha ott van, hogyha nem jön be a csajnak a srác...égtem már így be sajnos énis...xD jön szembe, nézek rá, semmi, szemébe nézek, közömbös fejet vág...kicsit elmosolyodok...ere vág iylen "wtf" o_0 fejet...

szóval kétélű a dolog..:/

2012. ápr. 19. 17:24
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát ez igaz, de engem még akkor is feldobna, ha egy srác rám mosolyogna, ha nem is jön be. :)
2012. ápr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
bearanyozná a napom:))
2012. ápr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
az első verzió jön be
2012. ápr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nekem az a "vonzóbb", ha a fiú mosolyog meg egymás szemébe nézünk, valahogy "jelzi", hogy tetszem neki. ha levegőnek néz, akkor azt hiszem, hogy nem is jövök be neki, ezért leteszek róla, míg az első verziónál esélyes, hogy tetszem neki, aminek nagyon örülök, ha nekem is bejön a fiú, annak meg pláne :)

remélem segítettem:)

2012. ápr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%

természetesen az első..

a másodikról azt gondolnám hogy egy flegma unalmas bunkó f*sz akit nem érdekel semmi csak a net meg a haverjai és érdekltelen.

2012. ápr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
persze hogy az első verzió, ez nem kérdés
2012. ápr. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!