Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mi a baj a "természetes"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a baj a "természetes" lányokkal?

Figyelt kérdés

Manapság a fiúk többsége olyan lányokkal jár akik agyon vannak sminkelve és kihívóan öltözködnek. Játsszák a nagymenőt közben meg tök kétszínűek. Legfőbb található helyük: a népszerű bulik, partik.


Mi a baj az olyan lányokkal akik normálisak? Nem a bulik érdeklik, normálisak és kedvesek. Lehet hogy nem a legfeltűnőbbek, de ők is csinosak tudnak lenni annak ellenére hogy nincs rajtuk smink vagy csak egy kevés. Ők is tudnak viccesek lenni és nem csak a szobájukban gubbasztanak a facebookon, hanem a szabadba is kijárnak.Van önálló véleményük és nem a másikat "majmolják".


Sok fiú panaszkodik hogy nincs normális nő, pedig sok van! Csak ti nem veszitek észre!

Előre is elnézést, senkit nem akartam megsérteni, ez csak arra a bizonyos rétegre szól, akik úgy viselkednek, mint egy pics@.



2012. ápr. 19. 18:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te a 15-23 éves pasikról beszélhetsz. :) Ne aggódj, ahogy nőnek, kezd megjönni az eszük. Persze kivétel mindig akad...
2012. ápr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 ASOT ***** válasza:
100%

tudod ezek a lányok ugymond "el vannak bújva" vagy van egy magas vastag fal előttük amin nehéz áttörni, a kritikájuk, a bizalmatlanságuk, és kezdeményezetlenségük, és a nem viszonzott jelek miatt...


Amúgy szerintem ez valamilyen szinten megint általánosítás..mert sok olyat ismerek aki nem ilyenekkel jár!

2012. ápr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

1.

15-23? ugyanmár..manapság 12-30 -.-

2012. ápr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Szerintem te általánosítasz. Engem aztán rohadtul nem izgat, hogy ki mennyire sminkel. Ha tetszik a lány/nő, tetszik, ha nem, nem. Ilyen egyszerű:)
2012. ápr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

3.

Igaz, ahogy az exemre gondolok, tényleg belefér bőven az a 30-as határ. :(

2012. ápr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 ASOT ***** válasza:
szerintem meg ez nincs korhoz kötve...
2012. ápr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

# 4-es!


23F vagyok, ez lemaradt.

2012. ápr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Hát én nem is írtam kort...

Amúgy sok "természetes" lányt ismerek és nem zárkózottak!

Csak a sznobok/népszerűek/nagyképűek lealacsonyítják őket.

Lehet hogy megcsappan az önbizalmuk de csak mert ők is emberek.

Mondjuk én lesz*szom ki mit mond XD Csak azok véleménye számít akik fontosak!

Köszönöm a válaszokat! :)

2012. ápr. 19. 18:37
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Én szó szerint rühellem a sminkelt, bulizós, facebook p*csákat, de ha kimegyek a szabadba(mit is jelent ez amúgy?), ugyan ezekkel találkozom.

Legyetek szívesek rakjatok fel mondjuk zöld karszalagot, úgy könnyebb lesz... :)

17/f

2012. ápr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Természetes lányok is tetszenek a fasziknak.

természetes -nem egyenlő- dagadt, ronda

2012. ápr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!