Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen tippeket tudnatok adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tippeket tudnatok adni arra, hogy 'csavarjam' el egy fiu fejet, ugy, hogy mar csak azon kapja magat, h mindig a gondolataiba vagyok?

Figyelt kérdés
Ez lehet, hogy gonosznak hangzik, de szuksegem lenne a tippekre. Olyanokra gondoltam, h kimertnek kell lennem stb :)
2012. ápr. 19. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszeru pszichologia az egesz? De kell tudni a korulmenyeket hozza pl. eletkor, erdeklodesi kor, stb. Amugy hova valosi vagy? Gondolom gimis lehetsz meg...
2012. ápr. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha kellesz a srácnak ugyis a gondolataiba leszel, de egy nő fusson egy srác után...hát...régi módi vagyok de ez túl könnyű, amúgy ha tényleg érdekel, foss az őlébe, majd tépd ki a szemét
2012. ápr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves elso valaszolo, igen 18 vagyok :) es elegge komolysn vesznek a fiuk, csak h mondjam.. Olyan jo, h oda vannak ertem :))
2012. ápr. 19. 23:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Öltözz kihívóan, a srácra pillants enyhén erotikusan, kacsints rá. Ettől tuti el fog ájulni, szerintem a haverjainak is ezt fogja mesélni :-)


24/F

2012. ápr. 20. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!