Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy csavarjam el egy 30-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csavarjam el egy 30-as pasi fejét?

Figyelt kérdés
Nostehát :) Az a helyzet, hogy belezúgtam egy nálam picit idősebb (kb 10 évvel) férfiba. Talán én is tetszek neki, nem tudom biztosra. Hogy keltsem fel az érdeklődését? Nem olyanra gondolok, hogy mellet kitenni és társai, az nem az én műfajom. Valami normális tanácsot szeretnék! :) Előre is köszönöm szépen a válaszokat!
2011. dec. 18. 20:34
 1/9 Randy Orton ***** válasza:
80%
Megfogod és elcsavarod
2011. dec. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%
priviben segítek
2011. dec. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Egyedül csak a punciddal tudod, mert jobb esetben semmi más nem kellene egy ennyi idősből jobb esetben már neki, mivel minden más megvan.
2011. dec. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%

Ugyan, ha jól nézel ki és ennyivel fiatalabb is vagy, nemigen kell sok mindent csinálnod, csak mosolyogj rá szépen és legyél csini ruhában. :)


29/F

2011. dec. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
kajával
2011. dec. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Kínai meg japán verekedős filmekben sok technikát láthatsz erre, de szólok, hogy gyorsan kell csinálni, különben kapálózni fog az illető, hogy engedd el a nyakát XD
2011. dec. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Süssé neki lecsót!
2011. dec. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
csavarhúzó
2011. dec. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jó kérdés
2011. dec. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!