Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki ad nekem randitippet, hova...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki ad nekem randitippet, hova vigyek egy srácot Sopronban, aki "romantikára vágyik"? (Fura, tudom :D)

Figyelt kérdés
Nem vagyok régóta itt, ezért kérdem :) Kevés helyen jártam, kevés embert ismerek, etc...

2012. ápr. 19. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Te? Lány? Vigyél el randira egy srácot?
2012. ápr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem Soproni vagyok (de majdnem) bár sokat jártam oda szerintem tényleg ritka szép egy kis város. Bár te viszed a srácot aki romantikára vágyik? Nem fordítva kéne?:D


Amúgy én tuti a Lővéreket javaslom (így hívják a hegyeket nem?:D) voltam már ott párszor és szerintem nagyon szép, bár csak ha szereted a természetet. És pont azon gondolkodtam hogy milyen jó lenne egy kis hegyi túrára elvinni egyszer a barátnőmet...

2012. ápr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

8 éve rontom Sopronban, a Moby Dick együttes városában a levegőt, nagy részét úgy ismerem, mint a tenyerem. Az én ajánlásaimat fogod hallani.


Deák tér - Közép-Európa leghosszabb és leghangulatosabb tere, tele paddal és fák sorakoznak a két oldalról körülvevő utcákon. Sok ember jár arra, kissé mainstreamnek találom ezért. Ott van a Central Café, ha valamit inni is akartok. Deák-éttermet nem ajánlom, iszonyat drága.


Belváros és Várkerület - Várkeren iszonyat sok ember sétál, ám van valahol egy jó kis várfalas rész. Ha szereted a régies épületeket, akkor belváros (csak azt nem értem, hogy miért van még mindig építkezés/felújítás a Tűztoronynál). Széchenyi tér szép, de túl kicsinek néz ki.


Petőfi-tér - Széchenyi tér közelében.


Nyugat-Magyarországi Egyetem botanikus kertje - véleményem szerint leghangulatosabb, legzöldebb és legkevesebb emberrel rendelkező hely Sopronban, amit csak tudok. Közelben van a Green Café.


Lőverek - Sopron azon része, ami a középkorban az íjászok lakhelye volt. Sokat lehet sétálni, a Citadella-park (a mi nyelvünkön kresz-park) nagyon szép, a falára felülve csodás látvány nyílik a városra.


Erdők - nagyon szép erdői vannak a Soproni-hegységnek, akár a kilátókat is megnézhetitek. Ügyeljetek, hogy ne tévedjetek el.


Sok sikert a fickóhoz.

2012. ápr. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy kollégiumi szobába.
2012. ápr. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jogos a kerdes, az van, hogy nem vagyunk együtt regota, es mivel Ö Pesten tanul(t), en pedig Sopronban vagyok hetközben föleg, valamint, hogy messze lakunk ezektöl a helyektöl, de közel egymäshoz, Sopronban meg nem talälkoztunk. :) Ja, en nem Sopronban tanulok, ezert csak nemregota vagyok rezidens erre :-) Otthon a tali kezenfekvö, mert Ö elegge nincs leterhelve - szinte csak a diplomamunkäjät irja mär :) En meg könnyen hazajutok, plusz jok a hetfö delelottom es a pentek delutänom is :) Ja, hät Pestet meg imädom amugy is, mert sok ismerösöm van ott, es amugy is :) Pest az Pest :) De inkäbb az a helyzet, hogy nem vagyunk regota együtt.


Es en tärsasägba terveztem vinni, de azt mondta, inkäbb ne :D De most nem lehetünk otthon egesz nap, mert sztem az gyer dolog, es ne unjuk mär meg egymäst az elejen :D Amugy gyerekagyunk van mindkettönknek :)


Nem tudom normälisan leirni, mit akarok, mert ez a dilis oldal csomo iget nem enged beirni... :DDD


Köszönöm a välaszokat!! Föleg a 3.-at :D

2012. ápr. 20. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!