Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Csináltok ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Csináltok ilyet olyannal, aki nem tetszik?

Figyelt kérdés
Volt egy lány, akivel egy kulturáltabb buliban összeismerkedtünk, nagyon jól elvoltunk, ölelkezve táncoltunk (remélem nagyjából érthető mire gondolok), viszont amikor meg akartam csókolni nem engedte. Lehet, hogy mégsem tetszettem neki? 22/F

2012. ápr. 20. 14:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet h szimplán nem akarta elsietni. Az h táncoltok egy dolog de nem kell egyből csókolózni
2012. ápr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én úgy vettem le a reakcióiból, hogy ő is akarná. Ezek szerint tévedtem.
2012. ápr. 20. 14:21
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű h tévedtél. Nem minden csaj akar egyből smárolni egy olyan pasival akit akkor ismert meg. Attól még bejöhetsz neki.
2012. ápr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Remek, én se akartam rögtön lesmárolni, csak olyan jeleket adott amiből azt hittem ezt akarja. Tehát esélyem akkor lehet a későbbiekben nem?
2012. ápr. 20. 14:26
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszettél volna, nem táncolt volna veled. Sztem csak óvatos, szeret csak úgy flörtölgetni előtte. Az ilyeneket nagyobb élmény meghódítani :D. Jójó, a másik véglet sem jó mikor tényleg adja az "érdektelent"...
2012. ápr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Biztos tetszettél neki sztem, hisz táncolt veled. Persze vannak kivételek,de általában így van. Vagy az lehet a dologban, hogy nem akarja elsietni, vagy pedig van pasija. Ha van pasija, és veled táncolt, flörtölt, akkor lehethogy szakít vele, mielőtt összejönne mással. Hívd el valahova, vagy beszélgess vele többet, akkor megtudod.:)
2012. ápr. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tehát a lányok nem szoktak olyannal táncolni aki nem tetszik nekik? Tánc közben simogatott is mindenhol (csak ott nem :P), nem tudom számít-e ez valamit.
2012. ápr. 20. 15:03
 8/12 anonim ***** válasza:
biztos az volt, hogy nem akarta elsietni, mivel nem minden lány ribi, aki mindenfle idegennel smárol. Én még egy olyannak sem engedtem, akit már jó rég ismerek.
2012. ápr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 sehunika válasza:
szerintem 1 hónap múlva (vagy kevesebb) újra próbálkozzál akkor biztos hogy más lessz
2012. ápr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
nem , csak sztem nem akarta , lehet , h ő még nem smárolt , de biztos h tetszel neki , nyugi 1 hónap és próbálkozz , akkor bizta bejön
2012. ápr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!