Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan lány, aki szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki szereti az aranyos, cuki, kisfiús testalkatú, alacsony, vékony fiúkat?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 20. 19:03
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért, de eddig szinte mindig csak az olyan fajta fiúk vonzottak. Főleg, hogy a legtöbbnek aranyos, kisfiús arca is volt.:)
2012. máj. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Akinek az ilyen jön be, látens leszbikus.
2012. máj. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim válasza:
Ez hülyeség, miért ne lehetne együtt egy szép lány egy alacsony fiúval, az én barátom is alacsony. Az elején egy kicsit zavart, de most már inkább viccet csinálunk belőle. Nekem pont ezért tetszik.
2012. máj. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Hát amennyire én tapasztaltam, én mondjuk pont az itt említett 177cm vagyok, de ez mellékes.


A bátyám, alacsonyabb 10-12 cmmel. Hát vannak lány barátai de érdekes módon barátnője még egy se volt. Pedig tényleg sokat járnak ide, mert általában hozzánk járnak át dumálni. Meg ismerek még 1-2 alacsonyabb srácot, hát nem tudom.


Valami azért tényleg van ebben a dologban. Szerintem legalábbis jobban meg kell erőltetned magad, mint amúgy kéne, meg azért nagy általánosságban a férfi a nagy erős stb.. Ami meg ennek kb. az ellentéte.


Mondjuk a legdurvább az lenne, ha összejön mert azt hiszi, hát még fiatal biztos nőni fog. Aztán mégse, és hopp byebye.

2012. máj. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Nem nagyon.


Légy erős: egy nő a magas és izmos fickókat szereti. Hosszú és vastag farokkal. Ha nem ilyen vagy, peched van.


Az izmosságon tudsz javítani kondival.

2012. máj. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
Háát...Én pl.szeretem az ilyen"cuki" fiúkat..De nekem lehetetlen lenne ilyen féle fiút keresni,mert én már alapból az a tipikus zsiráf alkatú lány vagyok 176 cm-rel,és csak 14 éves vagyok ˇˇ"..Mondjuk milyen érdekes lenne egy magas lány és egy alacsony fiú csókolózása..Na mind1..szerintem vannak még ilyen lányok,ha nem is olyan sokan,és egy pici fiú mellé pici lányt tudok csak elképzelni.
2012. máj. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!