Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan éreztethetem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éreztethetem egy lánnyal az 1. randin, hogy tetszik, és járni szeretnék vele? HELP!

Figyelt kérdés
Eddigi randikon (más lányokkal) mindig csak beszéltünk,nevetgéltünk,mintha csak barátok lettünk volna,romantikának nyoma se volt.Emiatt vetettem véget az összesnek.Viszont most nem akarom emiatt elveszíteni,mert tényleg szeretem!Mit tehetek?16g
2012. ápr. 21. 07:51
 1/2 A kérdező kommentje:
Hopp 16f
2012. ápr. 21. 08:44
 2/2 anonim ***** válasza:
Érintsd meg gyakran, a végén meg is csókolhatod! De amúgy nem ezen múlik, hanem h külsőre tetszel-e a lánynak. Ha nem, akkor úgyis csak barátok maradtok.
2012. ápr. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!