Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak és nők! Zavar bennetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak és nők! Zavar benneteket, ha megláttok egy fiatal, csinos lányt és szőrös a karja? Taszító látvány?

Figyelt kérdés
A dolog arról szól, h 2 napja randiztam egy sráccal és elkezdett fikázni a szőrös karom miatt, ami nem durván az és engem nem is zavar. Kicsit elbizonytalanodtam...

2012. ápr. 21. 10:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
Engem nem zavar, ha ezért fikázott akk. hülye.
2012. ápr. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%

csak az urban child egyik díszpéldánya volt. Nem a szőrös kar a lényeg, hanem az egészséges lelkület.


Szóval ne érzed magad rosszul miatta.

2012. ápr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
52%
Nekem speciál jobban bejön ha teljesen sima, de amúgy ez egyéniség függő sztem, van akinél nem gázos és van gázos kategória is. Látatlanban csak ennyi ment
2012. ápr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
79%

Természetes, hogy a lányok kezén is van szőr. De amíg nem Yeti szörny szerűen van beszőrösödve a keze, addig semmi gond. :)


Ez a srác meg egy pö_cs, hagyd a fenébe. Keress normálisabb pasit.

2012. ápr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
26%

Én lány vagyok, és sok lány ismerősöm meghagyja a kezén a szőrt, pedig sokuknak elég barna, és dús... szerintem az nagyon rosszul néz ki. Nekem szőke, így nem zavar, de néha én is legyantázom.


19/L

2012. ápr. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

[link]

valami hasonló

2012. ápr. 21. 10:43
 7/26 perky pug ***** válasza:
17%
Háhá.Az azért derék.Nem csodálom hogy beszólt.Mert ez kajak ótvar
2012. ápr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
32%
Én leszedném ha lány lennék! Próbáld meg, veszíteni valód nincs. Csak ne borotvával , hanem gyantával.
2012. ápr. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
47%

Vagy szőkítsd, vagy szedd le.

Kicsit sok már, de azért nem illene ezért beszólni, hisz nem tehetsz róla...

2012. ápr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
76%

ez mér elég jelentős szőrzet, de én egyetemen láttam egy évfolyamtársnőmnél, hogy konkrétan fekete, borostás volt

na az ennél is durvább volt

a csaj egy fejjel magasabb nálam és mély hangja van.. gondolhatod!


keress olyat, aki elfogad így is

2012. ápr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!