Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, hogy csábítanátok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, hogy csábítanátok el a nagy Ő-t, ha lenne rajtatok egy pár kiló plusz? Fiúk ti is megírhatjátok hogy miként lehetne csinos egy ilyen csaj!

Figyelt kérdés
Szóval ha még csak kiszemelt "státuszban" van és elhívott kirándulni akkor milyen csábítási lehetőségek vannak?
2012. ápr. 17. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ez nagyon függ attól, hogy mennyi az a pár kilo plusz :)
2012. ápr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kb. öt kg. A testemen nem annyira, de az arcomon látszik sajna (nem éppen beesett)
2012. ápr. 17. 15:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A hajaddal nagyon jól tudod formálni az arcodat, már feltéve, hogy nem nagyon rövid a hajad :) Kiemelhetsz és elrejthetsz dolgokat. Ráadásul ha kihangsúlyozod, hogy az alakod jó (ruhák gondos megválasztása), akkor nyert ügyed van.
2012. ápr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is elcsábultam, és több mint 5kg plusz van a barátnőmön :) De engem ez egyáltalán nem zavar. A személyisége az ami megfogott :)
2012. ápr. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!