Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitévő legyek, hogyan értessem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek, hogyan értessem meg vele?

Figyelt kérdés
Nah szóval van egy lány akivel hetente legalább egyszer találkozunk egy közös barátunknál (többen is összegyülünk olykor) nagyon jól kijövünk egymással. Egy ideje filmnézés közben elkezdtünk flörtölni ( pl simogatás , összebújás stb) . Már párszor elhívtam őt randizni de eddig nem ért rá , nem rég viszont ő hivott engem el egy koncertre a barátnőjével együtt. én 18f ő 15 l Három kérdésem volna : Szerintetek belefér ez a korkülönbség (hozzáteszem ő hozzám képest elég alacsony 150cm kb én meg 175 ) ? Szégyenlős és azért hívta a barátnőjét vagy barátként tekint rám? Hogyan értessem meg vele jobban hogy többet akarok barátságnál ? :)

2012. ápr. 21. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak barátként tekint rád. A korkölönbség az rendben lenne, de még nem érett egy kapcsolatra. Hagyd, keress mást.
2012. ápr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is éretlen hozzád még kicsit.
2012. ápr. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy csak barátként tekint, meg hogy éretlen lenne hozzád azért, mert a barátnőjét is vitte. Talán túl direktnek tekintette volna ha konkrétan kétszemélyes találkozóra hív éppen ő, a nő téged. Meg aztán ennyiből hogyan is lehetne bármi biztosat tudni. Párszor még próbálj meg találkozni vele, akkor fog kiderülni, hogy mit is akar.
2012. ápr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!