Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Neten ismerkedtünk meg -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taboo19 kérdése:

Neten ismerkedtünk meg - Szilveszterkor tali, mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Neten ismerkedtem meg egy nagyon kedves és aranyos lánnyal és már több mint 2,5 hónapja ismerjük egymást. Most szilveszterre beszéltünk meg egy találkozót. A kérdésem annyi lenne, hogy vigyek a lánynak valami kis ajándékot, virágot, stb. mert már így is nagyon közel vagyunk egymáshoz lelkileg, és valószínűleg össze fogunk jönni.


Komoly ötleteket várok, 19F


2011. dec. 30. 13:32
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

mindenképp vigyél neki valamit, de ne virágot, inkább egy csokit.

Viszont hidd el, a netes ismerkedés nem a legjobb. Ha még nem találkoztál vele élőben, akkor ne legyenek illúzióid!!!


Sok sikert!


és boldog új évet.

2011. dec. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Köszi szépen válaszodat. Neked is Boldog Új Évet.



További ötleteket is várok :)

2011. dec. 30. 13:37
 3/30 anonim ***** válasza:
Ne legyél benne olyan biztos h összejöttök ;) Virágot semmiképp ne vigyél, max egy doboz csokit.
2011. dec. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
A csoki se mindig jó, lehet hogy fogyózik, vagy allergiás a csokira, inkább valami apró plüssállatkát vegyél neki! Sok sikert! :)
2011. dec. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Jólvan, nem is vagyok biztos benne csak nagyon úgy tűnik, mert már mindent tudunk egymásról beszéltünk is nagyon sokat telón + egy csomó képet mutattunk magunkról.


Hmm..nem tudom milyen csokit szeret, de van vlami kis romantikus csoki, amit tudnátok ajánlani? Például nemrég láttam egy kis piros szívecskét a boltban ami csokiból volt.. egyéb ötletek? Vagy konkrét ötletek csokira?

2011. dec. 30. 13:45
 6/30 anonim válasza:

Szerintem ne vigyél plüss állatot,a virágot is kizárnám, mert nem egy étterembe mentek, hanem bulizni. Még a legjobb dolog a csokoládé, mert az nem olyan bizalmas. Sok sikert!


18L

2011. dec. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
13:47 köszönöm válaszodat. Amúgy nem biztos hogy bulizunk, inkább csak együtt leszünk :) És te milyen csokit ajánlanál, ha szabad kérdeznem? Az a kis piros szív amit korábban írtam, jó lenne mondjuk? Valamikor becsempészném a kabátjába, vagy ilyesmi:)
2011. dec. 30. 13:52
 8/30 anonim ***** válasza:

Megtennéd, hogy leírod majd, hogy mi lett a randin?

Már voltam így és érdekel. Nekem sajnos nem jött össze.

2011. dec. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Igen leírom majd :)
2011. dec. 30. 13:55
 10/30 A kérdező kommentje:
Még várnék tanácsokat, milyen csokit vehetnék a hölgynek :)
2011. dec. 30. 14:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!